Skocz do zawartości

krapeq

Gracz
  • Postów

    648
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez krapeq

  1. krapeq

    ** Sell Cheetahe **

    A bez próg i spojlera to może być taka offa? I doplace 5k bo więcej nie mam. A tak w ogóle to jaki vmax?
  2. krapeq

    Premiera

    Mam premiera z felami 1.6cm3
  3. krapeq

    Takie dwa w jednym xD

    hahah chyba jaja sobie robisz..
  4. krapeq

    ** Sell Cheetahe **

    200k + sunrise id 170 + premier z felami.
  5. krapeq

    Cheetah

    200k + sunrise id 170 Bez spojlera..
  6. krapeq

    FCR-900

    110000 tysięcy PLN
  7. Fcr vs banshee vs sultan vs super gt z lampkami i fulltune
  8. 31k i sunrise sprzedaje!
  9. Sunrise id 170 33k do nego
  10. krapeq

    Licytacja picadora

    Wilard z felami + 3,5k i biorę.
  11. krapeq

    Hej

    Nuu hej, miłej gry ))
  12. krapeq

    Manana ID 83

    Dam sunrise z felami id 170 jakos tak ale doplacisz
  13. Mam staliona nie pamiętam jaki przeb cos ok. 200k ma fele cena to 22.5k
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. A o mnie juz nie wspomni :v Bylem z toba od początków serwa w desach
  16. Albo co mi tam.. Biorę odrazu za 30k. Będziesz jutro na serwerze?
  17. Podwyzszam stawkę za sunrise. Musze go mieć! To bylo moje pierwsze auto. Cena: 29,5k.
  18. Kupie sunrise za 27.8k. Stoi ?
  19. krapeq

    Mesa id 1088!

    KNX jutro będę na serwerze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin