-
Postów
2 001 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ batycki otrzymał(a) reputację od xyzu za aktualizację statusu, dzieki za bana bez kitu pozdro benc dla kozakuw ze starego weed a nie tego gowna co j
dzieki za bana bez kitu
pozdro benc dla kozakuw ze starego weed a nie tego gowna co jest tera
-
✮ batycki otrzymał(a) reputację od ✮ RasTi za aktualizację statusu, @XQward jak z tym Sky Masters, znajdziesz czas w przeciągu roku? Obiecanki cacanki, c
@XQward jak z tym Sky Masters, znajdziesz czas w przeciągu roku? Obiecanki cacanki, czekaliśmy tyle czasu, że zaczęliśmy latać na własną rękę, jak się to skończyło? Zabrane licencje za "odwalanie" samolotem marki STUNTPLANE bo przecież przelot pod/nad mostem to rzecz niemożliwa do wykonania.
Lyberek też czeka, tak samo jak cały dział "Biznesy".
Aktualnie działa jeden biznes, "AutoKomis", który może i aktywnością nie powala, ale robi to co ma robić. Nie rozumiem po co cały dział "Biznesy" skoro wcześniej wspomniane biznesy nie mają nawet szans na powstanie, tylko skrypt się marnuje, i tyle.
Jeśli RCON'i nie mają ochoty na biznesy to wywalcie skrypt, aby optymalizacja była lepsza, co? Pozbędziecie się także niepotrzebnej tabelki w bazie danych i serwerowi lżej będzie.
Rozumiem, szkoła i czasu brak ale czekać ROK na sprawdzenie aplikacji, którą czyta się w 10 minut + Opinii i dodanie odpowiedniej tabelki w MySQL? No ludzie, błagam.
-
✮ batycki otrzymał(a) reputację od ✮ RasTi za aktualizację statusu, @XQward jak z tym Sky Masters, znajdziesz czas w przeciągu roku? Obiecanki cacanki, c
@XQward jak z tym Sky Masters, znajdziesz czas w przeciągu roku? Obiecanki cacanki, czekaliśmy tyle czasu, że zaczęliśmy latać na własną rękę, jak się to skończyło? Zabrane licencje za "odwalanie" samolotem marki STUNTPLANE bo przecież przelot pod/nad mostem to rzecz niemożliwa do wykonania.
Lyberek też czeka, tak samo jak cały dział "Biznesy".
Aktualnie działa jeden biznes, "AutoKomis", który może i aktywnością nie powala, ale robi to co ma robić. Nie rozumiem po co cały dział "Biznesy" skoro wcześniej wspomniane biznesy nie mają nawet szans na powstanie, tylko skrypt się marnuje, i tyle.
Jeśli RCON'i nie mają ochoty na biznesy to wywalcie skrypt, aby optymalizacja była lepsza, co? Pozbędziecie się także niepotrzebnej tabelki w bazie danych i serwerowi lżej będzie.
Rozumiem, szkoła i czasu brak ale czekać ROK na sprawdzenie aplikacji, którą czyta się w 10 minut + Opinii i dodanie odpowiedniej tabelki w MySQL? No ludzie, błagam.
-
✮ batycki otrzymał(a) reputację od ✮ AdiK.. za aktualizację statusu, @Bolek. jak z tą blokadą dołączania do org? ;c
@Bolek. jak z tą blokadą dołączania do org? ;c
-
✮ batycki otrzymał(a) reputację od ✮ .Dominik. za aktualizację statusu, Nie ma to jak specjalnie się trudzić i napisać skrypt blokujący dodawanie osobników d
Nie ma to jak specjalnie się trudzić i napisać skrypt blokujący dodawanie osobników do organizacji, gratulacje Bolek.
Czekam na usunięcie organizacji robionych pod zarobek (Yakuza)
-
✮ batycki otrzymał(a) reputację od ✮ .Dominik. za aktualizację statusu, Nie ma to jak specjalnie się trudzić i napisać skrypt blokujący dodawanie osobników d
Nie ma to jak specjalnie się trudzić i napisać skrypt blokujący dodawanie osobników do organizacji, gratulacje Bolek.
Czekam na usunięcie organizacji robionych pod zarobek (Yakuza)
-
✮ batycki otrzymał(a) reputację od ✮ .Dominik. za aktualizację statusu, Nie ma to jak specjalnie się trudzić i napisać skrypt blokujący dodawanie osobników d
Nie ma to jak specjalnie się trudzić i napisać skrypt blokujący dodawanie osobników do organizacji, gratulacje Bolek.
Czekam na usunięcie organizacji robionych pod zarobek (Yakuza)
-
✮ batycki przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Takie tam z Panią właściciel w "nowo nabytym" mieszkaniu
Takie tam z Panią właściciel w "nowo nabytym" mieszkaniu
-
-
✮ batycki przyznał(a) reputację dla ✮ Frixo za aktualizację statusu, Gratulacje wszystkim nowym pracownikom SAPD, nie zmarnujcie szansy chociażby tak jak
Gratulacje wszystkim nowym pracownikom SAPD, nie zmarnujcie szansy chociażby tak jak ja :P.
Mam szczerą nadzieję że albo kiedyś (o ile to będzie możliwe) przeprowadzimy jakiś pościg za mną, bądź kto wie - może z moim i waszym udziałem!
-
-