Skocz do zawartości

LuKeJ

Gracz
  • Postów

    204
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez LuKeJ

  1. Co prawda większość straciłem przez format laptopa, natomiast mam zamiar szukać ciekawych miejsc, które mogłyby pasować na serwer i chętnie się z wami podzielę wykonanymi projektami.
  2. Witam! Chciałbym wam przedstawić małe klimatyczne osiedle, które wygląda skromnie i przytulnie. Ze względu na problemy z połączeniem internetowym postanowiłem pobawić się Map Edytorem po dłuższej przerwie. Oto efekty kilkugodzinnej zabawy. Zostaw poniżej swoją opinię. Tutaj znajduje się barierka blokująca częste wpadanie do wody spowodowane ostrym zakrętem. Poniżej znajduje się małe pole kempingowe pasujące pod 4 znajomych graczy, bądź losowych. Dla każdego znajdzie się miejsce parkingowe! Oczywiście pole jest w formie beta tzn. mam zamiar je lekko przerobić i dodać takiego typowego kempingowego stylu. Poniżej mamy normalne domki z ciekawym sporym podjazdem pod wasze autka. Dwa z nich mają fajny garaż, który mógłby posiadać skrypt na otwierany garaż. Osiedle kończy się skromnym parkingiem, który może pełnić rolę publicznego parkingu dla graczy, którzy nie mieszkają w wyżej przedstawionych nieruchomościach, bądź dla współlokatorów.
  3. Chcecie zobaczyć ciekawe zjawisko to wyjdźcie na zewnątrz i spójrzcie w niebo :D Dla mało wtajemniczonych jest to internet satelitarny Starlink wykonany przez Elona Muska. Na chwile obecną satelity przemieszczają się w takich samych odległościach od siebie na północ. https://cyfrowa.rp.pl/technologie/43016-to-ma-byc-kosmiczny-internet-spacex-umiescil-na-orbicie-60-satelitow

    1. Kacperix3

      Kacperix3

      Ślepy jestem, nic nie widzę chyba już nie te lata :P

    2. LuKeJ

      LuKeJ

      @Kacperix3 Ty to byś musiał godzinę wcześniej wyjść ;D

    3. Deilo
    4. CAT

      CAT

      Maszt sieci 5G MOC 200%

  4. Będzie w przyszłości możliwość zarządzania stacjami przez graczy ustawiajac stacje jako budynek do kupna tak jak tuner? Ciekawe to by było
  5. Fajna aktualizacja, szczególnie ta tablica z aktualną cena paliwa wreszcie ma swoje zastosowanie
  6. LuKeJ

    Zion 1.6

    Ja ogólnie to proponuję bana za psucie gospodarki serwerowej
  7. 16.04.2020 Praktykant @Fuksi69 zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na Aktora Stopnia Pierwszego. Praktykant @JankesYT zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na Aktora Stopnia Pierwszego. @UnFriendPL dołącza do biznesu na rangę Aktora Stopnia Pierwszego. Aktor Głosowy Stopnia Pierwszego @DishonoredVeteran (Pashizo) zostaje wydalony z biznesu oraz wpisany na czarną listę BMA za karygodne zachowanie (Odwalanie, bugowanie i zabijanie dronem, wyzywanie i działanie na szkodę serwera oraz psucie dobrego imienia biznesu).
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. 02.04.2020 Aktor Stopnia Pierwszego @szachista* odchodzi z biznesu na własne życzenie. Aktor Stopnia Drugiego @Asn. odchodzi z biznesu na własne życzenie.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. 31.03.2020 Operator Kamery Stopnia Pierwszego @KubsoneK* odchodzi z biznesu na własne życzenie.
  21. 30.03.2020 Aktor Głosowy Stopnia Drugiego @Kajsky zostaje zwolniony dyscyplinarnie.
  22. 29.03.2020 Operator Kamery Stopnia Pierwszego @jurc850 zostaje awansowany na rangę Operator Kamery Drugiego Stopnia. Montażysta Stopnia Pierwszego @SeksownyyPelikan odchodzi z biznesu na własne życzenie.
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  24. 28.03.2020 Montażysta Trzeciego Stopnia @kondzio090 zostaje awansowany na rangę Montażysta Czwartego Stopnia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin