Skocz do zawartości

Matix*

Gracz
  • Postów

    249
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Matix*

  1. Matix*

    [S/W] ZR-350 1.8

    Co ty na wymianę za klocka 1.8 lampy spoiler malowane fele licznik (Pod kolor) wydechy wlot na dachu Albo dam 170k w raty. 1 Rata to 40k reszta jak mnie @smh. spłaci
  2. Model:Kloc ID:36k Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:100k Dodatki:Lampy FV bez atrapy rejka "rich kloc"Cena:Licka od 100k| minimalne przebicie 10k| Kup Teraz ? Coś od siebie:Jeśli cena mnie nie zadowoli pojazd dostaje u mnie Ssy: kloc jak kloc czarny z czerwonymi lampkami felami i licznikiem
  3. Moonkloc 1.8 fv bez atrapy lampki red licznik i fele też ale cuś dopłacisz
  4. Matix*

    Kupie coś do 150k

    Moonbeam 1.8 lampy ft bez upów baku atrapy lpg
  5. Wiem ze nie brałeś tego pod uwage ale mam na wymiane moonklocka 1.8 lampy czerwone licznik i fele też rejka i ogólnie fv bez atrapy
  6. Matix*

    Elegy

    W salonie masz za 240k a pozatym brak wzoru
  7. mam już dla ciebie hajs a ciebie nie ma także nwm co wbijesz czy ni?

  8. Bolek bo @sebastianek321123 nie ma dostepu do swojego konta na forum jakim jest @SebeKK.

  9. Model:Perenial ID:24209 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:94k Dodatki: FT (bez spoilera bo lata)Cena:450k (do negocacji) Coś od siebie: Sprzedaje mojego perczysława bo mam inny projekt, SS’y:Giełda lv od 250k
  10. Matix*

    Skupuje auta do 10k

    Sunrise 1.4 licznik fele Sunrise 1.4 czysty Previon 1.4 czysty
  11. Bardzo ładny urząd 10/10
  12. chyba punkty dla ciebie kolego ... widzisz up daje mi 30k
  13. Model:Stratum ID:30k Pojemność silnika: 1.6 benzyna (na masce pisze co innego) Przebieg pojazdu: Do ustalenia Dodatki:Auto posiada zacną karoserię, nie pordzewiałą Rury PCV oraz parapet: Oryginalne felgi marki bbs: Niezawodny silnik 1.9 tdi Cena:45k do negocjacji Coś od siebie:Autko warte uwagi, niemiec płakał jak sprzedawał, w niedziele do kościoła i do sklepu jeździł, pod kocem trzymał, do granicy gonił, do teraz dzwoni aby posłuchać silnika. Nic nie stuka nic nie puka, Panie rozrusznik kręci szybciej niż turek kebaba, Jedyny minus tego auta to na akumulatorze,przebieg był kręcony ale do przodu bo nie wierzyli że tak mało przejechane, panie 6 sekund do 100,Klima tak mrozi że kobieta miesiąc w sanatorium na zatoki leżała, jak na przegląd nim wjechałem to chcieli bezterminowo mi go wyrobić, panie jak nim koło drzewa zaparkowałem to ptaki sie przesiadły aby nie osrać, jak zajechałem nim na giełdę to mówili że przyjmują tylko auta używane , jak wjechałem na myjnie to nowe szczoty założyli, ja sie cały czas zastanawiam czy nie zostawić go dla siebie. SS’y: podane wyżej
  14. Model:Manana Pojemność silnika: Manana tylko i wyłącznie 1.2 Previon 2.0-2.2 Przebieg pojazdu:obojętnie może być nawet 999k Cena:Jak najniższa xD mam do wydania 100k Dodatki:czyste jak najlepiej Coś od siebie:Kupie te 2 auteczka!!!
  15. Ładne ale moim zdaniem można by to jeszcze ulepszyć łącząc to https://imgur.com/a/muIDfTm Tak wiem jestem mistrzem painta
  16. Matix*

    Comet

    On chce cabrio a ty masz wersje targa czyli tzw twardy dach w realu się go zakłada i zdejmuje ręcznie
  17. Koniec i tak juz buffa sprzedalęm także można @Lock
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin