Witam otóż chcę was poinformować że odchodzę z 4life. Powodów jest kilka ale wymienie kilka z nich: Grając przez rok na serwerze zmieniło się nie wiele np przeniesienie magazynu czy nowe podmianki a tak to nic, drugim powodem jest już rutyna.
Chcę wymenić kilka osób z którymi się najlepiej grało
@Psychiczny - dzięki za szansę w mojej pierwszej org
@Danboss.cj - do teraz pamiętam jak żydziłeś gta v
@KAMIL720 - spoko somsiad byłeś powodzonka wefrakcji
@H3xO - o tobie nie zapomnę te odwalanie na lawetach czy radiolce SAPD
@DanieK - szkoda że odeszłeś z akademii SAPD fajne odwalando było
@Zawieszony_Magulon - pamiętam twoje audycje ze starego magazynu. Kiedyś to było
Jeśli o kimś zapomniałem to sorka
Jeśli chce ktoś w coś pograć to discord Matix*#0398