-
Postów
1 034 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Polixon otrzymał(a) reputację od ✮ Mich* za aktualizację statusu, ejj chłopaki myślicie, że się opłaca???
ejj chłopaki myślicie, że się opłaca???
-
Polixon otrzymał(a) reputację od ✮ Mich* za aktualizację statusu, ejj chłopaki myślicie, że się opłaca???
ejj chłopaki myślicie, że się opłaca???
-
Polixon otrzymał(a) reputację od ✮ Mich* za aktualizację statusu, ejj chłopaki myślicie, że się opłaca???
ejj chłopaki myślicie, że się opłaca???
-
Polixon otrzymał(a) reputację od ✮ Mich* za aktualizację statusu, ejj chłopaki myślicie, że się opłaca???
ejj chłopaki myślicie, że się opłaca???
-
Polixon przyznał(a) reputację dla suszek.drip za aktualizację statusu, Kiedy wszystko cię zawiodło podrasuj rzeczywistość
Kiedy wszystko cię zawiodło podrasuj rzeczywistość
-
Polixon przyznał(a) reputację dla ✮ MateuszXQ za aktualizację statusu, Haj! Dzięki panowie (i panie) za lekko spóźniony prezent urodzinowy i za pamięć @Mefj
Haj!
Dzięki panowie (i panie) za lekko spóźniony prezent urodzinowy i za pamięć
@Mefju4, @juzekxd1337, @Kr3dka, @Hubs*, @JA.KUB, @Bulis, @bartoszek., @LoliCaretaker, @Adameskone, @Sheeker, @Mich*, @Polixon, @pomocnik2000, @XKrakroX, @Patryk99, @kondu32, @Linshi, @og.ruddyy0, @Pawi., @sebeh.
-
Polixon przyznał(a) reputację dla Virahh za aktualizację statusu, Wyszedłem dzisiaj do parku i znalazłem takiego gagatka, piękna jesień na zewnątrz
Wyszedłem dzisiaj do parku i znalazłem takiego gagatka, piękna jesień na zewnątrz
-
-
Polixon przyznał(a) reputację dla ✮ Mefju4 za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim za super prezent oraz za życzenia urodzinowe jak i fajną imprezę w
Dziękuję wszystkim za super prezent oraz za życzenia urodzinowe jak i fajną imprezę w klubie
@bartoszek. @og.ruddyy0 @Sheeker @Linshi @juzekxd1337 @LoliCaretaker @Bulis @JA.KUB @pomocnik2000 @Adameskone @Mich* @Patryk99 @Yaokim @Polixon @sebeh. @Matias2525 @kondu32 @Chrzano_o @KubiN* @Skipper* @dianus @MateuszXQ @Dabroo @Laykxs @PolakoVskY* @Mati0sik @kjex.nps @LESHI @XKrakroX @Najcior. @ItsTobiasz @umefor @MKKC @PicoBello* @Koszk @Kajzersky @davoolsky* @Loko* @Magdusia839 @LoveMeMore @AngelOfDeath @DAWCIX47 @Trev533 @kvmykk.ogf @BalonK8 @sznapo. oraz @RYBATOPKA za sto lat na radiu.
Honorable mention
pozdro
-
Polixon otrzymał(a) reputację od ✮ Pavi za aktualizację statusu, Dzień dobry, są wojanki???
Dzień dobry, są wojanki???
-
Polixon przyznał(a) reputację dla Erti* za aktualizację statusu, Co ja mogę rzec... to tyle z mojej przygody na 4life. Spędziłem tutaj 2500h i nie żał
Co ja mogę rzec... to tyle z mojej przygody na 4life. Spędziłem tutaj 2500h i nie żałuję ani minuty. Poznałem w ciul zarąbistych ludzi i spędziłem z nimi wiele godzin na MM, DC bądź po prostu na serwerze. Chciałbym wszystkim podziękować za ten czas, w pierwszej kolejności osobom takim jak: @Komornik_Maciek @KlasycznyFilip @HomiK* @Wiktoria.Bungee @Milas @Dzinold*Których poznałem przypadkiem na serwerze, a teraz z czystym sumieniem mogę ich nazwać przyjaciółmi, nie tylko na 4life, ale i w życiu prywatnym. Podziękowania należą się też osobom takim jak: @xsiunc @D4mianQ @Bl4ck11.^ @Greem @Pomarancza @kacpi22545 @Marsherox @Akselek @Gercio @Gercio @im8yearsold @wojtiTM @WujekPiotrus @NoVoQ @Dani3L0 @grubyyo @Freszu1 @Sn3jku @Yodus @KierowcaTocki @glowka336 @Kalafior* @GB59 @Kamilube @Jxchu @AdmineQQ @Michal220 @Ciasioo @Matro.ATC @Snorlax* @KubaX @Serg* @Mai @Killekowski @kondziolek @damianek657 @pepsiak01 @p3gani @Atryk. @Wr77zeR* @Lumbago @.Mich4U @hjpr @PolskaWedka @lotus2 @WhitePL @Rafi115 @Laykxs @Nels0n @hykio @dwayneee @fizu. @Huzzi @Venomus @Dyndylihno @_TVARDYYY_ @.Dejw. @WielkiChop @Jerry* @Janusz* @Kurzi @Rotator* @Polixon @LUVR @ahabyy Dziękuję wam za czas spędzony na duty SAFD, jak i SAAF, a także poza służbą. Co do ciebie @Argen chciałbym podziękować za propozycję napisania apelacji za parę miesięcy, ale jednak nie skorzystam, z racji że za parę miesięcy średnio będę miał czas na rozgrywkę. Jeżeli moja wypowiedź, którą napisałem do jednego z członków SAFD, faktycznie cię uraziła, to cię przepraszam i chciałbym zapewnić, iż została ona napisana w 100% w formie żartu, z racji mojej niecierpliwości, gdyż zależało mi na rozgrywce na serwerze. Mimo że pozbawiłeś mnie możliwości gry (podkreślę, że słusznie), mimo tej sytuacji życzę tobie, jak i wszystkim osobom oznaczonym oraz wszystkim, o których zapomniałem w mojej wypowiedzi, powodzenia w dalszej rozgrywce na 4life, jak i w życiu prywatnym. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób liczyli na mój powrót na serwer, ale niestety taki moment nie nastąpi. Nie zobaczycie mnie też na innych pseudolach, bo z mojej perspektywy 4life nie ma żadnej wartej uwagi konkurencji. Dodatkowo chciałbym dodać, że zarząd SAFD nie do końca uczciwie się zachowuje względem KSF i RCON, gdyż kłamią im w żywe oczy. Tutaj zostawię potwierdzenia od aktualnych oraz byłych członków SAFD, zarówno postawionych na kluczowych stanowiskach, jak i zwykłych szeregowych. Jeżeli ktoś się zainteresuje tą sprawą, to w wiadomości prywatnej na DC lub forum chętnie podeślę nieocenzurowane wiadomości, aby zweryfikować, że te osoby faktycznie były lub są we frakcji. https://imgur.com/a/UVNK84C i zastanawia mnie czy zachowanie Vlidera SAFD jest godne podziwu? https://imgur.com/a/AQVlzLF pozostawie te decyzje administracji i innym. może ktos sie sprawą zainteresuje. Raz jeszcze dziekuje wszystkim i 3majcie sie // Erti*
-
Polixon przyznał(a) reputację dla ✮ Sheeker za aktualizację statusu, Dzięki wszystkim za prezent, pamięć i wszystkie życzenia urodzinowe @Matie18 @Mefju4
Dzięki wszystkim za prezent, pamięć i wszystkie życzenia urodzinowe
@Matie18 @Mefju4 @Byialy* @Greyna.gg @ItsTobiasz @DawiSS* @hjpr @Versi* @THELepik.ogf @Linshi @Lisa_ @Magik_4 @Mati0sik @Mich. @MKKC @Mlonskyy @Polixon @Wr77zeR* @Argen @bartoszek. @og.ruddyy0 @Patryk99 @Kurzi @kzedo
fotograf: @pepsiak01
-
Polixon przyznał(a) reputację dla FaFikkk za aktualizację statusu, siema misiaku mrau
siema misiaku mrau
-
-
Polixon otrzymał(a) reputację od ✮ Sheeker za aktualizację statusu, ejj fajny avatar
ejj fajny avatar
-
Polixon otrzymał(a) reputację od ✮ Sheeker za aktualizację statusu, ejj fajny avatar
ejj fajny avatar
-
-
Polixon przyznał(a) reputację dla tsygankov za aktualizację statusu, Dziękuję @Byialy* , @Mefju4 , @Linshi , @Kubula , @Aza* . @Piko0412 , @Sheeker , @og.
Dziękuję
@Byialy*, @Mefju4, @Linshi, @Kubula, @Aza*. @Piko0412, @Sheeker, @og.ruddyy0, @Patryk99, @DawiSS*, @ItsTobiasz, @Polixon, @M4rcinek, @grubyyo, @Lumbago, @Yaokim, @Mich..
-
-
-
Polixon otrzymał(a) reputację od tsygankov za aktualizację statusu, hej, kiedy dynie??
hej, kiedy dynie??
-
Polixon przyznał(a) reputację dla ✮ M4rcinek za aktualizację statusu, „Nie czyń innym tego, czego nie chcesz, by czynili tobie”
„Nie czyń innym tego, czego nie chcesz, by czynili tobie”
-
Polixon przyznał(a) reputację dla ✮ M4rcinek za aktualizację statusu, Zapraszam serdecznie do najlepszego biznesu na serwisie!
Zapraszam serdecznie do najlepszego biznesu na serwisie!
-
Polixon otrzymał(a) reputację od Piko0412 za aktualizację statusu, Zapraszam wszystkich do składania podań do Redakcji 4Life News! Kozak biznes polecam
Zapraszam wszystkich do składania podań do Redakcji 4Life News! Kozak biznes polecam dla każdego
-
Polixon otrzymał(a) reputację od Piko0412 za aktualizację statusu, Zapraszam wszystkich do składania podań do Redakcji 4Life News! Kozak biznes polecam
Zapraszam wszystkich do składania podań do Redakcji 4Life News! Kozak biznes polecam dla każdego