Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. Na starcik elegy 2.2 FT BEZ NITRA +150k dopłaty
  2. flvgx

    Banshee

    Model: Banshee Pojemność silnika: od 1,8 do 2,2 Przebieg pojazdu: -- Cena: Sensowna Dodatki: FT bez nitra może być też brak baku. Coś od siebie: Dawać offerty
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Dobrze. Otóż wiem, że byłem z tego szkolony i, że źle zrobiłem lecz jednak na frakcji mi zależy bardzo. Źle zrozumiałem obraz, którym się wzorowałem i wyszło co wyszło. Wiem, że to mnie nie usprawiedliwia, ale żałuję Mogę znieść każdą karę tylko nie wydalenie z frakcji. Jeszcze raz przepraszam i czekam na wypowiedź kogoś z zarządu.
  5. flvgx

    Do zobaczenia!

    Będzie brakowało mi twoich rymów na mumblu Trzymaj się
  6. Model: Bullet ID: 35974 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 170km ( rośnie ) Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Gwiazda), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: offki rozsądne Coś od siebie: Polecam, chętnie wymienię za inne autko ( nie dopłacam ) SS’y: https://imgur.com/a/WbMvzum
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. flvgx

    Banshee 2.2

    875k jak sprzedam wszystko
  9. flvgx

    Kupię coś do 700k

    Elegy 2.2 FT bez nitra baki 90/50
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Twoja odpowiedź robi się śmieszna. Otóż nie wjechałem w Ciebie i nie wjeżdzałem na twoje miejsce, bo nie wystawiałem pojazdu. Chciałem być miły zająłem tobie miejsce aby Ci nikt nie wjechał,a ty z takim tekstem do mnie... Skarga jest za złe reprezentowanie frakcji, a nie, że mnie to obraziło. Pracownik frakcji powinien stosować swoją ortografie na dużym poziomie, a jak widać u Ciebie średnio z ortografią. << Baterek1235 [196]: powiec mi za co skarga xd
  12. Nick funkcjonariusza: Baterek1235 Data i godzina zdarzenia: 25.06.2019 i 26.06.2019 Pełen opis sytuacji: otóż stoję sobie na giełdzie zajmuje miejsce graczowi baterek żeby nikt mu nie wjechał, a gracz do mnie "[2019-06-25 22:55:45] [Output] : Baterek1235 [98]: wypad gosciu". Na dodatek adept frakcji wykazuje się swoim poziomem ortografii "<< Baterek1235 [196]: powiec mi za co skarga xd" Dowód, który to potwierdza całe zajście: Są wyżej. Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin