Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. flvgx

    Czysty Infernus 1.6!

    Dobra oferta, ale miałem oferte +/- 3kk w zamianie. Jakbyś dopłacił to moglibyśmy się wymienić.
  2. flvgx

    Jestera 2.2

    Limuzyna 1.2kk po sel
  3. flvgx

    Masz czy nie?

    Tak Masz jedynke z matmy?
  4. 2.3kk za turismo bez nitra? smieszne 3.2kk po sel
  5. Model: Infernus ID: 72056 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~ 30km Dodatki: Czysty! Cena: Oferty Coś od siebie: Super Infernus, idealny aby zrobić projekt! SS’y: Każdy wie jak wygląda
  6. Model: Buffalo ID: 32962 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~ 17.500 km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (77777777), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Bak benzyny 90dm3, Bak LPG 50dm3, 2 klucze - (1 dodatkowy). Cena: Oferty - powyżej 750k (można oferować niższe kwoty, ale będą one brane jako podbijanie tematów, a odpowiedzi z mojej strony na takie oferty NIE będzie). Coś od siebie: Bardzo ładne Buffalo 2.2 na unikatowych lampach/liczniku. Przez graczy są to tzw. Ceglane, z tego co słyszałem, to są tylko 3 takie pojazdy na tych lampach. Pojazd zostaje wystawiony poglądowo. Buffalo zostaje wystawione do 01.11.2020 roku, a potem gdy żadna z ofert mnie nie zadowoli, to pojazdu nie sprzedam i zostanie w moim posiadaniu. RGB lamp/licznika: R: 233 G: 107 B: 57 SS’y: **wzór nie mój**
  7. @Limitless udało się! Dziękuje za wszystkie trolle z Twojej strony XD

    Spoiler

    ddadc13d038d5.png

     

  8. 12 godzin spędzone na kampieniu infka i nawet sie nie zrespil

    450a0d3949f60.png

    Spoiler

    bylby screen z czternastoma godzinami ale mnie wywalilo :(((

     

    1. Chmurzasty

      Chmurzasty

      ja w tym czasie sobie odpoczywałem, polecam na przyszłość

    2. KapitanKox(prawdziwy)
  9. To już lepiej by było żebyś tej twojej "Propozycji" nie dawał. 900k.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. XD zeby nie bylo - Buffalo 2,2 PFT na unikatach (nie chce selac ale oferuje zeby punktow nie bylo)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin