Witam wszystkich graczy na serwerzeZ racji że na moim profilu wybiło ponad 10.000 wyświetleń na profilu,
Chciałbym zorganizować mały konkurs o skromną co dla niektórych sumę, - 30.000 tys. PLN -
może akurat ktoś potrzebuje na coś, więc zachęcam brać udział!
Nie będę prosił o obserwowanie mojego profilu, bo nie jestem jak inni,
natomiast jeśli spodobał Ci się konkurs i oczekujesz na więcej takich rzeczy,
to mogę tylko powiedzieć, że mam w planach więcej takich 'eventów' i jak zaobserwujesz,
dostaniesz wtedy powiadomienie! Jedynym warunkiem, aby wziąć udział w evencie, jest polubienie tego posta oraz Napisanie Fraszki o serwerze 4life!
Najlepsza wygrywa!*Losowanie nastąpi dopiero, jak będzie wystarczająca ilość osób*
Wyniki konkursu:6-stego Grudnia
(piątek)