Skocz do zawartości

user6969

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez user6969

  1. Jakim prawem ma zostać zamknięty? Czy ja im pozwalam udzielać się? Sami robia dym a ty cos sie do mnie prujesz
  2. dzieki za podbijanie zasiegow pionki hehe
  3. nie chce pojazdow z n2o, tym bardziej na smiesznych rozowych lampkach
  4. Budżet: 3.8 MLN PLN jesli cos mnie zaciekawi jestem w stanie dac wiecej po sprzedaniu jakiegos z moich aut Dodatki: niezaleznie Poj. Silnika: niezaleznie Kupie INFKA/TURKA LUB STINGERA [NIE BULLETY, CORVETTY ITP - nie chce syfu] Moze to byc cos rownie unikatowego lub cos z niskim ID OFEROWAĆ!
  5. JAK OFFA 530K CIE NIE PRZEKONUJE TO JUZ NIE WIEM
  6. user6969

    .

    l, sprzedane
  7. EDIT: ZE WZGLĘDU NA NISKĄ FREKWENCJĘ W KONKURSIE, WYNIKI ZOSTANĄ OGŁOSZONE DOPIERO, AŻ BĘDZIE CO NAJMNIEJ 50 BRAJĄCYCH UDZIAŁ W EVENCIE OSOB.
  8. nie żeby coś, ale dopuszczenie się plagiatu w konkursie skutkuje dyskwalifikacją
  9. Witam wszystkich graczy na serwerzeZ racji że na moim profilu wybiło ponad 10.000 wyświetleń na profilu, Chciałbym zorganizować mały konkurs o skromną co dla niektórych sumę,  - 30.000 tys. PLN - może akurat ktoś potrzebuje na coś, więc zachęcam brać udział! Nie będę prosił o obserwowanie mojego profilu, bo nie jestem jak inni,  natomiast jeśli spodobał Ci się konkurs i oczekujesz na więcej takich rzeczy, to mogę tylko powiedzieć, że mam w planach więcej takich 'eventów' i jak zaobserwujesz, dostaniesz wtedy powiadomienie! Jedynym warunkiem, aby wziąć udział w evencie, jest polubienie tego posta  oraz Napisanie Fraszki o serwerze 4life!  Najlepsza wygrywa!*Losowanie nastąpi dopiero, jak będzie wystarczająca ilość osób* Wyniki konkursu:6-stego Grudnia (piątek)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin