Skocz do zawartości

RIPSO

Gracz
  • Postów

    2 999
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez RIPSO

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. RIPSO

    Oznacz odwalacza

    @DJBOOMBA @Kozixon wieczne 10-50 @KAMIL720 silnik w shamalu zgasł
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 05.05.2019 Z przykrością informujemy, iż Adept @Bartek. zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @Kolo1234 zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @D1wid15 zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @The_Arllis zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @Meashuuu zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @mini156B zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @kubale zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @B@rek zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @Szymon2560 zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @zapora2274 zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @Dydolek_12 zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie. Z przykrością informujemy, iż Adept @2wei5unf zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie przystąpienia do egzaminu w wyznaczonym terminie.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 04.05.2019 Z przyjemnością informujemy, iż Nowy Kierowca @RoXinex zdaje egzamin przypominający z wynikiem 49/60. Z przykrością informujemy, iż Adept @PardonsiK odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @WaldemaR zdał egzamin kończący akademie z wynikiem 51,5/60 i zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Gratulujemy! Z przykrością informujemy, iż Adept @pawelik001 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Powrót tylko i wyłącznie poprzez rekrutacje.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. 03.05.2019 Z przykrością informujemy, iż Adept @NightmareMoon zostaje wydalony z powodu otrzymania kary serwerowej. Z przyjemnością informujemy, iż @RoXinex wraca do frakcji na rangę Nowy Kierowca.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. t3du4K9.jpg

    Dwa nowe cudeńka! Dzięki @Davio* oraz @Miniek_ za sprzedanie mi tych autek <3 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Miniek_

      Miniek_

      mój turek :( dbaj o niego <3!

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      śliczne pojazdy  :P 

    4. Kozixon
    5. GrunteK

      GrunteK

      Kurde RIPSON ładnie, szkoda tamtych furek ale coś za coś :D

      Musze wkoncu wrócić na 4L tylko najpierw kompa trzeba kupić :D

    6. davio'
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin