Skocz do zawartości

Weedel*

Gracz
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Weedel*

  1. Gut Gut, ale i tak będą pytać co lepsze
  2. Nazwa nieruchomości:Domek z ogrodem ID nieruchomości:40 Cena za dobę:100 Lokalizacja:San Fierro Paradiso Cena:10k do nego SS’y: https://imgur.com/a/aSMUWNJCoś od siebie: Fajny domek, dobra lokalizacja, całkiem sporo miejsca. Serdecznie polacam.
  3. Nazwa nieruchomości:Domek z garażem ID nieruchomości:448 Cena za dobę:250 Lokalizacja:San Fierro Paradiso Cena:10k do nego SS’y:https://imgur.com/q3oEbAS https://imgur.com/Pmh4BVBCoś od siebie: Fajny domek, dobra lokalizacja serdecznie polacam.
  4. Weedel*

    LOCK

    Cena nie jest adekwatna do wartości tego warsztatu.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Weedel*

    Discord

    Powiedz jaki sens miałby discord serwerowy. Kto by to wszystko ogarniał? Według mnie słaby pomysł.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Zawsze jakiś grosz w kieszeni. Zrobię rękę od Namika.
  10. Weedel*

    kupie auto do 600k

    Bullet 1.6 all up fele malowane cb i jakieś tam graty 450km przebiegu 550k
  11. @ReBelle no czekam na śniadanko (Lubie lubie)
  12. Weedel*

    Perełkę do 550k

    Manana 2.2 fv bak 90l eventowa z podpisem
  13. Za mava dam manane 2.2 fv bak 90l
  14. Weedel*

    [S]Dwie Wille LS

    Okej, narazie wygrywasz
  15. Nazwa nieruchomości:Dom z ogrodem ID nieruchomości:40 Cena za dobę:100 Lokalizacja:Los Santos Richman Cena:5k SS’y:https://imgur.com/a/gG1j0 Coś od siebie:Bardzo fajny domek. Polecam Nazwa nieruchomości:Domek ID nieruchomości:194 Cena za dobę:120 Lokalizacja: Los Santos Mulholand Cena:5k SS’y:https://imgur.com/a/gG1j0 Coś od siebie:Bardzo fajny domek. Polecam
  16. Weedel*

    Kupie coś do 400k.

    vizu fele wariant lamp wydechy moge go pokazać na serw
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin