Skocz do zawartości

sazon

Gracz
  • Postów

    53
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez sazon

  1. Nazwa nieruchomości: Garaż ID nieruchomości: 242 Cena za dobę: 240pln Lokalizacja: Garaż na osiedlu Doherty Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/5VzuWHy Sposób kontaktu: forum albo jak na serwie bede Coś od siebie:
  2. sazon

    [S] Premier 1.6

    Model: Premier ID: 28620 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 9702,8km Dodatki: felgi (1076), podświetlenie licznika (███) Butla LPG: 50 litrów Cena: offka https://mta4life.pl/vehicles/?s=28620&check=28620
  3. Pomijasz fakt, że ani trochę nie miałeś prawa do mnie strzelać. "Chodzi o moment cofania nie o moment w którym wyskakujesz i przelatujesz nad głowa." Wtedy też ewidentie biegasz, zmieniasz broń i się ruszasz, widać na nagraniu. Czyli nie zostałeś trafiony "u siebie na ekranie"
  4. I nawet jak na twoim ekranie jesteś trafiony, to się nie możesz ruszać, a widać że cały czas biegasz.
  5. To ty wyszedleś, jak ja jechałem, więc to różnicy nie robi czy na twoim ekranie cie potracilem czy nie, bo to tylko twoja wina. Wyciągnałeś do mnie broń to się cofnąłem i chciałem się zapytać i sprzedałeś mi cały magazynek.
  6. Nick funkcjonariusza: I _Was_There Data i godzina zdarzenia: około 20:00 9/13/21 Pełen opis sytuacji: Jadę sboie i policjant mi wybiega przed maske, to się zatrzymuje, on wyciąga broń i zaczyna wypróżniać magazynek w moją stronę. Tłumaczy się, że na jego ekranie zostal potracony . ( Nic to nie zmienia ponieważ to on wybiegł na jezdnię i nie powinien strzelać, skoro nie uciekam). Skargi bym nie pisał, jeżeli bezczelnie nie kłamałby na pm. Logi: Dowód, który potwierdza to całe zajście: https://imgur.com/a/m3Fhqus
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Tak, ale myślę że 310k to za dużo.
  11. Model: Elegy Pojemność silnika: 2.0/1.8 Przebieg pojazdu: - Cena: offy Dodatki:- Coś od siebie: -
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin