Skocz do zawartości

Orbit

Gracz
  • Postów

    305
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana Orbit w dniu 11 Maja 2025

Użytkownicy przyznają Orbit punkty reputacji!

O Orbit

  • Urodziny 22.05.1999

W świecie gry

  • ID konta gracza 34035
  • Nick Orbit
  • Data rejestracji 2016-02-13 18:19:19
  • Ostatnio widziany 2026-06-19 22:41:28
  • Łączny czas gry 3213 godz. 02 min.
  • Organizacja TheOtherSide
  • ➜ Ranga Lider ♛
  • Respekt
    17
    Life Points
    53807
    Punkty karne
    645

Kontakt

  • Discord
    mr_orbit

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Opolskie
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Skargi zxba

Ostatnie wizyty

48 823 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Orbit

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Orbit

  1. To nie moje raporty, tylko twoje życie nie ma sensu, mścisz się? Uprzykrzasz życie innym? Smutne, że za 1 słowo dajesz mute na 1 dzień XD Nie nazwę tego nawet śmiechem na sali. Jakiś cj śmieje się ze mnie że mam mute, wysyłam w reporcie logi, a ty mówisz że to jest bez sensu? Nie, to twoje śmieszne zachowanie jest bez sensu. 

    << Shiruu [64]: xDDDDDDDDDD
    << Shiruu [64]: Dawno takiego konfidenta nie widzialem
    << Shiruu [64]: HAHAHAHAHAHAHAHAH jak nic nie odpiszesz to grubasek jestes xD
    << Shiruu [64]: Coś jeszcze Ojbitku ?

    A tu twoje śmieszne tłumaczenie + przyjmowanie reportów i brak odpowiedzi :) 

    achiless90 [330]: nudzi ci sie?
    achiless90 [330]: nie pisz raportow ktore nie mają sesnu (oj literówka się zdarzyła, zapomniałem że idziesz na ilość repów żeby tylko normę wyrobić xD ) 


     @achiless90 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. VEENQ
    3. Danboss.cj

      Danboss.cj

      Godzinę temu, Brodaty.* napisał:

      Ja zawsze daje mute na minimum 1 dzień XDD mniej nie opłaca się pisać

      Cos w tym jest

    4. hoopak

      hoopak

      Ogólnie to zastrzeżenia co do ekipy to raczej w skargach na ekipę, będzie to wtedy sprawdzone. A póki co to po tym wpisie mogę tylko jedno...

       boldupy.png

    5. Orbit

      Orbit

      @hoopak napiszę skargę i co? I ktoś zamknie bo "SKARGA ZA KARĘ" no we, szkoda że nie "za karę" tylko za "wysokość kary" ale szkoda strzępić ryja, głupszemu należy ustąpić, po prostu troszkę odpocznę od giełdy i grania :) Zawsze są plusy dodatnie i są plusy ujemne.

    6. hoopak

      hoopak

      Zawsze są. I zawsze rozpatrujemy skargi również w takich sytuacjach.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin