-
Postów
305 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Orbit
Spamer (4/4)
1,5 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Orbit
-
To nie moje raporty, tylko twoje życie nie ma sensu, mścisz się? Uprzykrzasz życie innym? Smutne, że za 1 słowo dajesz mute na 1 dzień XD Nie nazwę tego nawet śmiechem na sali. Jakiś cj śmieje się ze mnie że mam mute, wysyłam w reporcie logi, a ty mówisz że to jest bez sensu? Nie, to twoje śmieszne zachowanie jest bez sensu.
<< Shiruu [64]: xDDDDDDDDDD
<< Shiruu [64]: Dawno takiego konfidenta nie widzialem
<< Shiruu [64]: HAHAHAHAHAHAHAHAH jak nic nie odpiszesz to grubasek jestes xD
<< Shiruu [64]: Coś jeszcze Ojbitku ?
A tu twoje śmieszne tłumaczenie + przyjmowanie reportów i brak odpowiedzi
achiless90 [330]: nudzi ci sie?
achiless90 [330]: nie pisz raportow ktore nie mają sesnu (oj literówka się zdarzyła, zapomniałem że idziesz na ilość repów żeby tylko normę wyrobić xD )
@achiless90- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
Godzinę temu, Brodaty.* napisał:Ja zawsze daje mute na minimum 1 dzień XDD mniej nie opłaca się pisać
Cos w tym jest
-
Ogólnie to zastrzeżenia co do ekipy to raczej w skargach na ekipę, będzie to wtedy sprawdzone. A póki co to po tym wpisie mogę tylko jedno...

-
-
