-
Postów
463 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia Propa
Spamer (4/4)
252
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Propa
-
Polecacie zainstalować Win10 czy zostać przy 8 ? :-)
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
10 możesz śmiało brać śmiga jak talala;D
-
Przesiadłem się z 7 na 10. Jestem zadowolony, polecam!
-
Jezu tak polecacie a nie wiecie jakie on ma w sobie haczyki ...
-
WIN 10 !
-
Ja miałem 10, miałem 8, miałem XP, najbardziej polecam XP, ale jako iż technologia idzie do przodu to teraz windows 7 jest chyba najbardziej zoptymalizowany.
