Skocz do zawartości

Sedzik

Gracz
  • Postów

    1 229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Sedzik

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Wywiad z kolejną ciekawą osobą, poznajcie bliżej Administratora VENOMEQ! Zapraszam do czytania!

     

  4. Witam wszystkich, z tej strony Młodszy Redaktor Sedzik i przedstawiam wam wywiad z Administratorem VENOMEQ! Zapraszam do przeczytania miłej lektury na temat tej osoby. S - @Sedzik V - @VENOMEQ S: Cześć VENOMEQ! Czy zechciałbyś mi odpowiedzieć na kilka pytań w ramach wywiadu? V: Z przyjemnością! S: Świetnie, słowem wstępu opowiedz coś o sobie. V: Mam na imię Radosław. Zamieszkuję w województwie Mazowieckim. Na co dzień uczęszczam do drugiej klasy technikum ekonomicznego. Interesuję się informatyką oraz sportem. Moim ulubionym sportem jest koszykówka, którą trenuję już od kilku lat. S: Masz jakieś ciekawe osiągnięcia związane z koszykówką? V: Póki co jedynie kilka medali oraz pucharów z zawodów międzyszkolnych. Jak to będzie w przyszłości? Zobaczymy (śmieje się). S: Trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Na pewno lubisz też czasem zagrać w jakąś grę komputerową, w co grasz najczęściej? V: Zazwyczaj gram w takie gry jak: MTA, World of Tanks, CS:GO, Paladins oraz GTA V. S: Dużo przeróżnych kategorii! A teraz gdybyś miał wytypować jedną z tych pięciu, to którą lubisz najbardziej? V: Ciężko mi tu mówić o tej ulubionej, każdy z tych tytułów jest dla mnie wyjątkowy na swój sposób. S: Rozumiem. Oczywiście gdyby nie Multi Theft Auto, nie rozmawialibyśmy teraz. Od jak dawna grasz na tej modyfikacji właściwej gry? V: Na początku, w roku 2017 zacząłem swoją przygodę z SAMP'em, Następnie po roku przeszedłem na MTA, gdzie widoczny jestem po dzień dzisiejszy. S: Jak długo grasz już na 4Life i jak dużo udało Ci się osiągnąć? V: Moja przygoda z 4Life zaczęła się w marcu 2018 roku. Od tamtej pory udało mi się osiągnąć majątek w okolicach 12 000 000 PLN, rangę Administratora oraz Zarząd frakcji SARA. Co do biznesu byłem zarówno w radiu 4Music jak i dwukrotnie w Studiu Filmowym. Aktualna siedziba, majątek oraz pojazdy gracza VENOMEQ. S: Bardzo spory majątek! W jaki sposób udało Ci się tyle zarobić? V: Mój majątek głównie pochodzi z wypłat z frakcji oraz prac dorywczych, niewielką jego część zdobyłem na handlu pojazdami. S: Świetnie! Ile pracy musiałeś włożyć, by dotrzeć na wysokie stanowisko we frakcji? V: W San Andreas Road Assistance jestem już od 14 miesięcy. Przez ten czas otrzymałem 3 podwójne awanse, otrzymałem posadę szkoleniowca, którą piastowałem około 4 miesięcy, później rangę egzaminatora oraz po około 2 miesiącach awans na Zastępcę Kierownika. Po kilku miesiącach otrzymałem awans na rangę Kierownika. VENOMEQ jako członek zarządu frakcji SARA na randze Kierownik. S: Zauważyłem, że zainteresowałeś się nowo powstałym biznesem 41.St Mechanized Infantry Division. Jakich wrażeń oczekujesz dzięki tej działalności? V: Owszem, złożyłem podanie w rekrutacji do tego biznesu. Cały opis zajęć tego biznesu zachęcił mnie do spróbowania w nim swoich sił. Będzie to swojego rodzaju odskocznia od codzienności na serwerze. S: Dobrze. Kilka miesięcy temu otrzymałeś szansę w ekipie serwera, a dziś jesteś już Administratorem. Jak Ci się pracuje na takim stanowisku? V: Samo dostanie się do ekipy serwera było dla mnie miłym zaskoczeniem. Robiłem co do mnie należy i po pewnym czasie otrzymałem awans najpierw na rangę Moderatora, a później Administratora. Z pewnością każda kolejna ranga niesie ze sobą kolejne obowiązki, ale daje sobie jakoś radę. S: Wspaniale, przedostatnie pytanie. Co chciałbyś jeszcze osiągnąć na serwerze? V: Szczerze mówiąc każdy z moich celów został spełniony, frakcja, ekipa, majątek. S: W takim razie życzę powodzenia w dalszych planach, myślę że na pewno jakieś się jeszcze pojawią. Chciałbyś kogoś pozdrowić? V: Dzięki. Pewnie, pozdrawiam wszystkich czytelników. S: Dziękuję za mile przeprowadzony wywiad. V: Również dziękuję. Wykonał Młodszy Redaktor @Sedzik dla Redakcji 4 Life News.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 14.04.2020 Pracownik @brusek6 zostaje zawieszony na okres 6 dni w związku z otrzymaną karą serwerową oraz brakiem kultury na czacie frakcyjnym. Pracownik @matteushh zostaje wydalony z frakcji w związku łamaniem regulaminu, jednocześnie zostaje umieszczony na Czarnej Liście w związku z przynależnością do ekipy innego serwera. Budowlany @Asn. zostaje zawieszony na okres 1 dnia w związku z otrzymaną karą serwerową.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. 12.04.2020 Budowlany @lewypalijana zostaje zawieszony na okres 7 dni w związku z wyczerpaniem limitu ostrzeżeń.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. sZoF4Uf.png

    Dziękuję wszystkim za zorganizowanie jak i przybycie, nie spodziewałem się! <3 <3

    1. LuKi16

      LuKi16

      A ja sie spodziewalem, najlepszego :D

    2. Sedzik
    3. Bogens

      Bogens

      didn't expect that reaction but that's ok ^^

      Jeszcze raz sto lat sedzik!

       

    4. Akaacz
    5. F4Q_X

      F4Q_X

      Wszystkiego Najlepszego Sedziku:)

  18. Sedzik

    Hejka

    Cześć
  19. Zapraszamy do próbowania swoich sił w kwietniowej rekrutacji:

     

    1. Kuli
    2. onietoja

      onietoja

      Skorzystam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

    3. F4Q_X

      F4Q_X

      Już zabieram się za pisanie 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin