Skocz do zawartości

maly.vhs

Gracz
  • Postów

    138
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez maly.vhs

  1. https://mta4life.pl/forums/topic/143773-buffalo-12-lampki-oraz-intruder-22/?tab=comments#comment-1168226
  2. Model: Intruder (546)ID:24131Pojemność silnika: 2200cm3Przebieg pojazdu: 3779kmDodatki: progi (1007), światła (1024), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (PZ 24131), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Bak 35 lpg 75Cena: 585 000PLNCoś od siebie: Więc tak jest to jedyny pojazd 2.2 o modelu 546 dostępny dla graczy. Bardzo fajny pojazd pod kolekcje, jego vmax wynosi 195. SS’y: https://imgur.com/a/Zb2P2gH Model:Buffalo (402) ID:45286 Pojemność silnika:Buffalo (402) Przebieg pojazdu: 100565km Dodatki: felgi (1079), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) oraz UP3Cena: 165 000 PLN Coś od siebie:Bardzo fajne autko pod kolekcje SS’y: https://imgur.com/a/RqrwKed
  3. Oki jak coś to mogę coś dopłacić
  4. https://mta4life.pl/forums/topic/143578-jedyny-na-serwerze-intruder-22-ft-bez-nitra/
  5. nie doczytalem co chcesz kupic
  6. Nick z serwera: BlaKi* Nick używany na Mumble: BlaKi Ilość godzin przegranych na serwerze:ponad 1900 Nazwa kanału: Bananki Blakiego Nazwa podkanałów: Brzoskwinie Blakiego Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?:Tak Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?:Tak Coś od siebie: Moj poprzedni kanal zostal usuniety. Mysle ze dla tego poniewaz mialem przerwe na serwerze
  7. Model: Intruder (546)ID:24131Pojemność silnika: 2200cm3Przebieg pojazdu: 3779kmDodatki: progi (1007), światła (1024), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (PZ 24131), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Bak 35 lpg 75Cena: 685 000PLNCoś od siebie: Więc tak jest to jedyny pojazd 2.2 o modelu 546 dostępny dla graczy i liczę tutaj na poważne ofki a nie ofki w stylu 200/300k "Nie jest to tyle warte" itp a poza typ bardzo fajne auto vmax 195.SS’y: https://imgur.com/a/Hvn4fev
  8. maly.vhs

    Tuner LS Market

    Admiral 1.8 up1.2.3, fortuna 1.6 lampki licznik atrapa up3 kluczyk rejka i mogę coś dopłacić
  9. Model: Intruder (546) ID:24131 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 3779km Dodatki: progi (1007), światła (1024), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (PZ 24131), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Bak 35 lpg 75Cena: 700 000PLN Coś od siebie: Więc tak jest to jedyny pojazd 2.2 o modelu 546 dostępny dla graczy i liczę tutaj na poważne ofki a nie ofki w stylu 200/300k "Nie jest to tyle warte" itp a poza typ bardzo fajne auto vmax 195. SS’y: https://imgur.com/a/Hvn4fev Model: Sultan (560) ID:39215 Pojemność silnika: 1800cm3 Przebieg pojazdu: 2065,4km Dodatki: progi (1027), wlot -dach (1033), felgi (1080), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkościCena: 390 000 PLN Coś od siebie: Bardzo fajny, ładny pojazd do kolekcji. SS’y: https://imgur.com/a/u8G58rz \
  10. maly.vhs

    Comet

    comet sprzedany
  11. maly.vhs

    Comet

    Model:480 ID:20668 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:27K Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, tablica rejestracyjna (P7 DILER), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB.UP3 Bak 35 lpg 50Cena: ofki Coś od siebie: Bardzi fajny pojazd, jego vmax wynosi 225 do FT brakuje nitra baku oraz up2 SS’y:https://imgur.com/a/S1mSlxc
  12. Gratulacje dostania się do aSAFD.Życzę wszystkim zdanych egzaminów :4l:<3

  13. Przepraszam bardzo jak bym strzelał Dzisiaj do sapd to raczej nie stał bym z wami przed dm.I jakiej akcji ostatnia akcje jaką robiłem to było tydzień temu.
  14. to że jak kiedyś strzelałem się z SAPD to nie znaczy że robie to cały czas
  15. WIec tak już odsiedziałem swoje minuty wiec nie wiem o co masz teraz problem i dzisiaj nie mailem zamiaru strzelać się z sapd
  16. Nick funkcjonariusza: @ManiekPL Data i godzina zdarzenia: 17:05 0.8.052019 Pełen opis sytuacji:Więc tak, biegałem sobie po dm i napisałem takie coś do gracza lobson "Chodź strzelać się z sapd" później napisałem ze " nie no boje się bo nie chce siedzieć mi się 60 min" widziałem jak na dm wbija postanowiłem pobiegać za nim i napisałem mu " chodź się bić na lapki" i po chwili jak biłem powietrze strzelił do niego gracz @lobson.cj* zakuł mnie i powiedział ze stracił kewlar. Dowód, który to potwierdza całe zajście Myślę że tutaj @lobson.cj* powie prawdę i nie będę musiał odsiedzieć kary za niego.
  17. Sultan 1.8 FT bez up2 bo 4x4 Lampki fiolet
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin