Skocz do zawartości

MagicCorsYT

Gracz
  • Postów

    103
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MagicCorsYT

  1. Najwidoczniej nie zrozumiem i widzę że ty też nie rozumiesz :). Tak jak dążę do odpowiedzi tak jej nie ma więc nie będę się prosił... Czekam na wypowiedź członka KSF
  2. Widzę że mnie nie rozumiesz... Dążę nadal do odpowiedzi czemu nie zostałeś pokarany tak jak każdy inny gracz który dostałby bana na służbie. Owego punktu o karaniu nie macie więc się nie będę czepiać, ale jak inny członek frakcji dostaję taką samą blokadę konta i jest karany degradacją, zerowaniem minut(on też przelał na konto Zebry żeby było szybciej :)). Więc czemu ty też nie zostałeś pokarany w ten sam sposób? Według mnie jest to nie uczciwe wobec członków będących w owej frakcji .
  3. Z frakcji odszedłem parę dni temu/// Pewnie zaległe ogłoszenia i mnie jeszcze z panelu nie wyrzucili. Wy owego punktu w regulaminie SAPD nie macie ale w innych frakcjach można się dopatrzeć o takie punkty SAMD- 1. Każdy członek frakcji SAMD który zostanie ukarany banem na służbie na okres dłuższy niż 7 dni, zostanie zwolniony dyscyplinarnie. Rozumiem że macie inny system karania we frakcji ale jak zarząd patrzył by na Ciebie jak na każdego innego członka frakcji to byś nie dostał tylko zerowania minut. Dla Ciebie zerowanie minut to nie jest żadna kara/nauczka.
  4. Dobrze minutki mamy za sobą więc teraz przejdziemy do tego że nie straciłeś stanowiska które każdy inny gracz w takiej sytuacji by stracił. Nie rozumiem czy jesteś jakimś wyjątkiem że nie straciłeś stanowiska? Każdy gracz powinien być traktowany tak sami jak inni.
  5. Login: Tobiasz1Nick: ToksikoSerial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: -Opis sytuacji: W dniu 05/25/2019r członek zarządu mianowicie P1teRRR został zbanowany za AFK na służbie. Apelacja gracza toczyła się od 25/05/19 do 05/27/19r, Gracz po odbanowaniu nie poniósł żadnych konsekwencji nawet w apelacji np: zerowanie minut. Przypominając sytuację kiedy gracz Yoshimitsuu dostał bana za AFK na służbie i został on odbanowany w tym samym dniu gracz stracił dodatkowe stanowisko oraz musiał zapłacić karę wyznaczoną przez admina i wyzerować minuty. Ban był jak najbardziej słuszny więc nie rozumiem czemu członek zarządu nie poniósł żadnych konsekwencji.Dowody: https://imgur.com/gallery/4Bzy35I Świadkowie: -
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Zle zrozumialem xdd. Czekam na serwie heh
  10. MagicCorsYT

    Auto na RATY!

    30k pierwsza rata xd
  11. Model:SuperGT ID:32612 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:24k ponad Dodatki:ft bez nitra baki 75/90Cena:620k do nego Coś od siebie:Piękne sgt na malachitach . Offy od 550k ponieważ miałem już taką offe SS'y: https://imgur.com/a/1LwqxjQ
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. MagicCorsYT

    Pokaż swoją twarz

    @.Zamachowiec @Terrorysta Mówicie i macie hah :p Nominuje: @Brodaty. @KACP3R* @Bystek*998 @PremierVin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin