Skocz do zawartości

PerPani

Gracz
  • Postów

    1 540
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PerPani

  1. PerPani

    Żegnam 4Life <3

    Trzymaj się Lucyferze Ty ! Papa
  2. Grass porasta mury mego miasta
    Nielegalna plantacja zielonego chwasta
    Niedługi czas minął gdy w płuca me wpłynął
    Tetrahydrocannabinol pozytywny stan nawinął

     

     

  3. Jest tak gorąco, że nawet mój łysy szczur nie wytrzymuje xd

    1. Fantus.<3

      Fantus.<3

      Przynieść ci coś zimnego pićku?

    2. Baker

      Baker

      Mi tam czekolada milki popłynęła w szafce i jedyne co twardego w niej zostało to oreo

    3. dobek

      dobek

      ooo Ta nowa milka  oreo z tym całym ciastkiem jest super.

       

  4.  

    1. MoRobinson

      MoRobinson

      o bozee ale stare XDDDDD

    2. Suchy2132
    3. PerPani

      PerPani

      @Oshei*998 stare kawałki są najlepsze.

      @Suchy2132 pało, siare to ja ci zrobię na serwie xd

    4. Suchy2132

      Suchy2132

      Od straszenia to są duchy haha :D

  5. Za dużo tych dzielnic :( 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Fantus.<3

      Fantus.<3

      Nie martw się Łukaszek, pomogę

    3. PerPani

      PerPani

      @Tymin.cj Tak :/ 

      @Fus1oN no masz rację :/

      @Fantus Przyda się każda pomoc przy tej mojej pamięci :/ 

    4. Suchy2132

      Suchy2132

      Pomożemy! Brajanek w chrzcielnicy AUUU xD

    5. PerPani
    6. Suchy2132

      Suchy2132

      @PerPani Mrrrrrr <3 Wiadomo że ja to wariat jestem :D

  6. Atakujo mnie płomienia pogromcy ! :OO  

    Hhahaha <3 dziękuję za te zabawne zakończenie dnia <3  
     @pawlowski @Oshei*998 @CysieX @Fus1oN @Pitu.. @beenet  @Freshu112  @Suchy2132
    5b05d6bd9f22b_Beztytuusdada.png.f946183594de78b795d9dfe73f4f6e85.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Fus1oN
    3. beenet

      beenet

      Kiedy powtórka? :P

       

    4. Suchy2132

      Suchy2132

      SAFD bawi i uczy, zapraszamy o każdej porze ! :D<3

    5. PerPani
    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Frakcja bawi i uczy ale autko nie zadowolone bo zniszczone :c 

  7. Dobre gó**o.

     

    1. AdaSkoo

      AdaSkoo

      tak się wozisz na 4lifie tak jak na tym teledysku  sam prestiż 

    2. PerPani

      PerPani

      Nie ma to tamto gdy PerPani na ulice SA wjedzie B) @adas00

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Zależy czym wyjedzie i czy naprawionym autem i zatankowanym czy zepsutym i bez paliwa i lpg ;p 

  8. Percia wraca dziś do domku i wbija na serwerek ;)@Axidus* oddam ci hajsik :3

  9.  

    1. Pi.....
    2. .szybki

      .szybki

      .jang czuks lepszy.

       

    3. PerPani

      PerPani

      Pitu zaczynam coraz bardziej lubić Twój gust muzyczny ;)

  10. Potrzebuję przeprowadzić prywatny wywiad z pracownikiem TSA. Jeśli ktoś był by chętny to zapraszam na priv. 

  11. Życzę wszystkiego najlepszego strażakom <3 !!!

  12. Spokojnie, żyję

    1. Axidus*

      Axidus*

      To dobrze bo już się bałem że Jordan cię zamęczył tam :)

    2. Fantus.<3

      Fantus.<3

      Yey <3

      Kiedy rozmawiamy Łukaszek <3

    3. PerPani

      PerPani

      Może dzisiaj ❤

    4. Pi.....
    5. PerPani
  13. Jak czarne ptaki , wciąz obok siebie,
    mijamy sie nawzajem, ja o Tobie nic nie wiem,
    mimo tego czuje, bede tu juz zawsze,
    tylko Jah wie , czy mówie prawde!

    1. MoRobinson
    2. 42069

      42069

      o jakie czarne ptaki ci chodzi? XD

    3. PerPani

      PerPani

      Boze, jakie ciołki... xd

  14. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: ID 781 Cena za dobę: 250PLN Lokalizacja: Osiedle Doherty Cena: 10k SS’y:Coś od siebie: Blisko mechanika i wulkanizacji Przed wjazdem na osiedle stoi bankomat Moj domek na sell to ostatni po prawej stronie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin