Skocz do zawartości

andi.

Gracz
  • Postów

    184
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez andi.

  1. Potrzebuje pieniędzy, jesli ktos chce moge oddac za 700k bez nego !
  2. Model: Freeway (463)ID: 3636Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 16kDodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB, LPG 25Cena: Czekam na jakies fajne oferty.Coś od siebie: Piekny freeway z unikatowym lpg(nie da sie zamontowac w motocyklach)Jest to 7 pojazd tej marki na serwerze(4 aktywny).SS’y: dam potem
  3. Model: BuffaloID: 6799Pojemność silnika: 2.0Przebieg pojazdu: około 25kDodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (BUFFINEK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, szyby20%, lpg50Cena: 800k do negoCoś od siebie: Unikatowe lampki oraz licznik - malinowe, niskie ID.SS’y: https://imgur.com/a/wbyUMwD
  4. andi.

    @lock

    dalej. na serwie mam wieksze oferty
  5. andi.

    @lock

    @Clyde* oferuje 100k za perka
  6. andi.

    @lock

    premier 2.0 nawet bez id by za więcej poszedl, dalej
  7. andi.

    @lock

    Nie sellam, perek masz wieksza oferte
  8. andi.

    @lock

    Dobra ofeta, lecimy dalej!
  9. andi.

    @lock

    bardzo słaba oferta
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin