-
Postów
36 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, My gracze stali jak i nowy narybek z niecierpliwością czekamy na dodanie pracy dorywc
My gracze stali jak i nowy narybek z niecierpliwością czekamy na dodanie pracy dorywczej jako kierowca autobusu
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, Zbyku dawaj nowa prace dorywcza czyt autobusy siadło by to fest na 4l ✌️
Zbyku dawaj nowa prace dorywcza czyt autobusy siadło by to fest na 4l ✌️
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, My gracze stali jak i nowy narybek z niecierpliwością czekamy na dodanie pracy dorywc
My gracze stali jak i nowy narybek z niecierpliwością czekamy na dodanie pracy dorywczej jako kierowca autobusu
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, Zbyku dawaj nowa prace dorywcza czyt autobusy siadło by to fest na 4l ✌️
Zbyku dawaj nowa prace dorywcza czyt autobusy siadło by to fest na 4l ✌️
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, My gracze stali jak i nowy narybek z niecierpliwością czekamy na dodanie pracy dorywc
My gracze stali jak i nowy narybek z niecierpliwością czekamy na dodanie pracy dorywczej jako kierowca autobusu
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, Zbyku dawaj nowa prace dorywcza czyt autobusy siadło by to fest na 4l ✌️
Zbyku dawaj nowa prace dorywcza czyt autobusy siadło by to fest na 4l ✌️
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, My gracze stali jak i nowy narybek z niecierpliwością czekamy na dodanie pracy dorywc
My gracze stali jak i nowy narybek z niecierpliwością czekamy na dodanie pracy dorywczej jako kierowca autobusu
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od santi. za aktualizację statusu, Zbyku dawaj nowa prace dorywcza czyt autobusy siadło by to fest na 4l ✌️
Zbyku dawaj nowa prace dorywcza czyt autobusy siadło by to fest na 4l ✌️
-
-
✮ SH4DE otrzymał(a) reputację od ✮ RTK|Pitus za aktualizację statusu, Nie polecam,najgorszy tuner na serwerze nie zrobił mi tune bo mnie nie lubi... Dlacze
Nie polecam,najgorszy tuner na serwerze nie zrobił mi tune bo mnie nie lubi... Dlaczego mnie nie lubi? Bo jest botem i na dm nie potrafil mi lawety podchaczyć i mnie zabić a ja go wyśmiałem XDD
-
✮ SH4DE przyznał(a) reputację dla CarloGaviria za aktualizację statusu, Kupię Jestera 1.6dm Czystego offki wysyłać dsc lub pod postem
Kupię Jestera 1.6dm Czystego offki wysyłać dsc lub pod postem
-
✮ SH4DE przyznał(a) reputację dla CzesiuBRZ za aktualizację statusu, Niesamowity gościu , zachowanie na poziomie ujemnego IQ zwykły buc bez ambicji i kult
Niesamowity gościu , zachowanie na poziomie ujemnego IQ zwykły buc bez ambicji i kultury
nie pozdrawiam.
-
✮ SH4DE przyznał(a) reputację dla TwerkingMaster za aktualizację statusu, feeling tuff boi?
feeling tuff boi?
-
✮ SH4DE przyznał(a) reputację dla oliwek.rozwalka za aktualizację statusu, elo maccie jakies pomysly na tapetty na komptuer?? piszcier w komentarzach
elo maccie jakies pomysly na tapetty na komptuer?? piszcier w komentarzach
-
✮ SH4DE przyznał(a) reputację dla Starosta za aktualizację statusu, Powoli coś rzeźbimy
Powoli coś rzeźbimy