Skocz do zawartości

SpeedPower

Gracz
  • Postów

    2 501
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    22
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez SpeedPower

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Funkcjonariusz, kiedy podczas akcji na strefie bezprawia złapie gracza, który celowo zostanie zabity w celu uniknięcia kary przez innego gracza nie należącego do naszej frakcji ma prawo wsadzić go do więzienia przez PID. Skarga odrzucona.
  4. Zachowanie oraz nagranie zostało przekazane do Administracji, gdyż jest to niestosowane zachowanie... Co prawda funkcjonariusz również nie postąpił prawidłowo i zostaje ukarany.
  5. Funkcjonariusz popełnił prawidłowo w takiej sytuacji, jednak zostanie ukarany za inne wykroczenie, które znalazłem na załączonym filmie. Funkcjonariusz ukarany.
  6. Na serwer dołączyłeś o godzinie 21:52:08, od tego momentu nie ingerowałeś w pościgu. Z nagrań może wynikać, że twój kolega Czitos* mógł uczestniczyć w pościgu. Ze względu na duże zamieszanie zostały wydane zgody na ostrzał. Funkcjonariusze mogli pomylić kierowców i związku z tym zostaleś postrzelony. Skarga jest słuszna, funkcjonariusz zostaje ukarany.
  7. Dowód jest nie pełny co masz dokładnie na myśli? Posiadałeś jakieś konkretne powody, dlaczego użyłeś broni palnej w stronę cywila?
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Funkcjonariusze prosili się kilkokrotnie abyś odłączył się od kordonu pościgowego. W dalszym ciągu nie słuchałeś poleceń, więc mieli oni prawo tak postąpić.
  12. @sznapo. zostaje zawieszony na okres 5 dni w związku ze słuszną skargą. @wojtek187 odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  13. @Robson002 zostaje awansowany na stopień Deputy Chief. @Linshi zostaje awansowany na stopień Commander. @vanos zostaje awansowany na stopień Commander. Gratuluję, życzę dalszych sukcesów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin