Skocz do zawartości

SpeedPower

Gracz
  • Postów

    2 501
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    22
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez SpeedPower

  1. Funkcjonariusz postąpił źle i prawidłowo przyznał się do błędu. Pieniądze nie oddadzą zabranego czasu więc funkcjonariusz zostaje ukarany.
  2. Na filmie widać, że to jest desynchronizacja gdyż pan którego ścigali było widać że się buguje i stoi w miejscu ( w tamtym momencie leżał na ziemi u funkcjonariusza) w takim razie funkcjonariusz postąpił słusznie. Uniewinniony.
  3. Skarga zostaje zaakceptowana. Funkcjonariusz zostaje ukarany.
  4. Funkcjonariusz postąpił zgodnie z zasadami. Zostałeś wsadzony po PID prawidłowo. Funkcjonariusz uniewinniony.
  5. "Każda skarga powinna zostać poparta dowodami, które ewidentnie wskazują winę funkcjonariusza." Napisz skargę z dokładnymi logami skoro takie są.
  6. @MonDy. odchodzi z frakcji na własne życzenie, tym samym dobrowolnie opuszcza grono Command Staff oraz rezygnuje z funkcji Investigative Staff Commander'a. Dziękuję za poświęcony czas i chęci na rzecz frakcji.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Moim zdaniem funkcjonariusz nie dopuścił się żadnego przewinienia. Jest to w pewnym stopniu nękanie. Skontaktuje się z oskarżonym i poinformuje go aby tak więcej razy nie robił. Nie mam za co go ukarać więc w takim razie zostaje uniewinniony.
  9. Każda skarga powinna zostać poparta dowodami, które ewidentnie wskazują winę funkcjonariusza.
  10. Na podesłanym nagraniu wygląda jakbyś się wepchnął w kolejkę, dlatego funkcjonariusz mógł uznać to jako, że się wepchnąłeś. Na dodatek kolejka nie była jakaś ogromna. Nie przesadzajmy... Funkcjonariusz uniewinniony.
  11. Witajcie przychodzę do was z pierwszym konkursem w którym możecie wziąć udział. A mianowicie jest do wygrania BON na wykonanie darmowej grafiki! Konkurs będzie trwał do 17.12.2023r.! Jedyną rzecz którą musicie zrobić jest to dołączyć na mojego discorda związanego z grafikami i zareagowanie w temacie Konkursy ! Życzę każdemu powodzenia oraz Wesołych Świąt. https://discord.gg/6pNNvaUc
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin