4Life MMA idzie pełną parą, zgłoszono wiele walk, niektóre walki rozstrzygnął wszelkie spory pomiędzy graczami. Podczas pierwszego dnia zapisów do organizatorów zgłosiło się około 127 osób, jest to bardzo duża ilość jak na jeden dzień. Aktualnie zgłoszono 67 walk. Niektórzy uczestniczy szykują się pełną parą i rozpoczęli pierwsze treningi. Postanowiłem pojechać pod arenę na której będzie się odbywała gala i napotkałem się na trening gracza Pawi. Postanowiłem porobić kilka zdjęć oraz zadać kilka pytań uczestnikowi oraz jego trenerowi.
Na początku podszedłem do Pawiego i postanowiłem
zadać mi kilka podstawowych pytań.
[R]- Witam pana, czy jest już pan dobrze przygotowany do walki?
[P] - Myślę, że nie jestem jeszcze dobrze przygotowany, ale mam dwa treningi dziennie i postaram wystąpić na gali jak najlepiej.
[R]- Kim jest pana przeciwnik?
[P] - Macio717 [R]- Jak pan sądzi, będzie to zacięta walka czy skończy to się na nokałcie?
[P] - Co prawda zdaje sobie z tego sprawę, że Macio717 trenował już kiedyś MMA i ma kilka walk za sobą, ale mam świetnego trenera i robi wszystko co może abym wygrał.
[R]- Gdzie pan się czyje lepiej w stójce czy parterze.
[P] - Bezpieczniej czuję się w stójce, ponieważ mój przeciwnik jest cięższy o 20 kg i myślę, że jak przejdziemy do parteru to mogę przegrać walkę.
[R]- Czy ta różnica wag sprawia, że troszeczkę pan się boi swojego przeciwnika?
[P] - Troszeczkę, ale wiem, że będzie się męczył szybciej odemnie.
[R]- Czy ma pan jakąś taktykę? [P] - Tak mam kilka, ale nie chce ich zdradzać, zobaczycie wszystko na gali.
[R]- Dziękuje za udzielenie wywiadu. [P] - Dziękuje.
Po rozmowie z uczestnikiem postanowiłem podejść do jego trenera jakim jest Lewy98. Pamiętamy z historii, że Lewy98 był mistrzem wagi ciężkiej, ale niestety podczas walki złamał sobie nogę i tak się zakończyła jego kariera.
[R]- Dzień dobry.
[T]- Witam
[R]- Co pan sądzi na temat przeciwnika z którym będzie walczył pana uczeń?
[T]- Jestem pewny, że mój uczeń w ciągu tygodnia zdoła się nauczyć wiele i uda mu się wygrać walkę.
[R]- Pawi spominał nam, że gorzej czyje się w parterze, co pan powie na to?
[T]- Od jutrzejszego treningu rozpoczynamy trenować parter i stopujemy ze stójką, muszę przełamać jego strach i aby uwierzył, że z każdym może wygrać.
[R]- Dziękuję za wywiad
[T]- Dziękuje.
Legenda
[R]- Reklamator
[P] - Uczestnik
[T]- Trener
Wielkie rozpoczęcie gali 4Life MMA odbędzie się dnia 28.10.2018 o godzinie 18.30 Zapraszamy!!!
Organizatorzy :
Prezes - @YankeeS
Zastępca Prezesa - @Wiesi3k.
Sekretarz - @AcoreQ
Skarbnik - @Miksiu
Szczególne podziękowania dla Administratora RCON @hoopak
Ring Grils :
@Greyna.gg