-
Postów
1 873 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia VenomeQ
Spamer (4/4)
2,2 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje VenomeQ
-
Tytuł wątku (wpisujemy w pole tytuł): VodoverYT - apeluje, VenomeQ- nadał bana
Treść wątku:
Login: vodoverYT
Serial: (niestety nie znam)
Powód: Współdzielenie konta
Nick osoby nakładającej bana: VenomeQ
Data otrzymania bana: 12.10.2020 (godzina około 21)
Długość bana: pernamentny
Opis sytuacji: Wsiadłem do ubera, on zarządał ode mnie 40 pln za podróż, ja nie chciałem zapłacić:
Coś od siebie: Aktualnie sprawa wygląda tak, że zacząłem się niepotrzebnie tłumaczyć, iż jestem u kolegi i gram na jego komputerze (oczywiście to nie jest prawda), powód tego był taki, ponieważ miałem dokładnie wszystko powyliczane (chodzi o pieniądze na 4life) i nie chciałem wydawać kolejnych pieniędzy, aby nie stracić. Obecnie żałuję kłamstwa, do którego się posunąłem, nie wiedziałem, że jest to karalne nawet banem. Dodatkowo mój kolega miał wychodzić z serwera, więc pisałem do ubera na szybko, nawet nie zastanawiając się, co mogę zrobić (chodzi o tego konsekwencje). Dodatkowo uber zrozumiał mnie źle, bowiem nie miałem na celu opisać WSPÓŁDZIELENIA KONTA, tylko że jestem u kolegi i gram około 15 minut tylko po to żeby mu coś zarobić( tylko chwilę, nie wiedziałem, że tak nie można) [Opisana przeze mnie historia o koledze to nie prawa].
to mniej ważne:
gram na 4life od 2016 (tylko zmieniłem konto), bardzo zależy mi na powrocie
Obecnie byłem karany za moje nieodpowiednie zachowanie (byłem bardzo przestraszony, że mogę dostać kolejnego, więc bardzo starałem się o poprawę zachowania, przez ponad pół roku nie dostałem nawet ostrzeżenia, proszę Was Administratorzy, przebaczcie mi za moją sytuację, przyrzekam że to nie powtórzy się już nigdy. Czekam na odpowiedź z niecierpliwością (wniosek; kłamstwo nie prowadzi do prawdy)
