Skocz do zawartości

_Chris

Gracz
  • Postów

    65
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez _Chris

  1. zmień nazwe pliku gta_sa usuń skrót .exe , to pomoże jak nie to nie wiem .
  2. Cześć! Jak wiadomo naszły małe problemy , więc robimy od nowa . Jak w temacie napisałem wtedy była tylko o posiadłość , zgadza się jest konkurs o posiadłość ale za te problemy które były przez chwile dorzucam 10k! Żeby wziąć udział w konkursie rzucam link do filmu co należy zrobić! !!!Powodzenia!!!
  3. Tutaj jest nie fer i to na wysokim poziomie ... a co do tych komentarzy . Zobacz jak to wygląda DODAŁEŚ 4 komentarze A ŻE NIE NAPISAŁEM ILE KOMENTARZY MOŻNA DODAWAĆ TO DAJ MY NP 250 KOMENTARZY TO Z TEGO POŁOWA TWOICH ? zastanów się co ty piszesz czy mam ci napisać wszystko co możesz pisać jaką literkę a jaką nie , jak małemu dziecku lub ci pomóc napisać skargę na mnie? Za te zamieszanie przepraszam , filmiki v2 (czyli wynik + zapowiedź usuwam , wrzucam od nowa filmik z zapowiedzią)
  4. Usuwam filmik z * wynikiem + z konkursem* wstawiam filmik z zapowiedzią o konkursie a za kilka dni wynik pasuje?
  5. https://www.youtube.com/watch?v=90bk0a4X8DU Osoba która wygrała musi się zgłosić do mnie na forum/serwerze *najlepiej na serwerze* ma 72H żeby odebrać nagrodę .
  6. _Chris

    Konkurs o Posiadłość

    Witam Postanowiłem zrobić konkurs ponieważ posiadłość nie chce się sprzedać a jakie ceny miałem zaoferowane to masakra a wracając do konkursu Daje link do filmiku w którym pokazuje posiadłość tzncz ,, Meline z Przyczepą.. a co będzie trzeba zrobić żeby wziąć udział ? !!!Instrukcje jest podana w opisie filmiku więc zapraszam!!!
  7. @LOCK proszę zamknąć temat nieruchomość nie została sprzedana ale wole żeby temat został zamkniety
  8. !Pojazd z nr 9 został sprzedany miłej jazdy!
  9. _Chris

    Lawety LS

    Dobra Robota
  10. Twój nick: Pr3z35 Nick członka frakcji: ganjafriend777 Powód napisania pochwały: Wezwanie przyjęte ok mniej niż minuty ( nie to co inni , jeszcze jak się czyta Chat co piszą to echh (oczywiście nie wszyscy) a co do kierowcy miły , szybka obsługa po prostu ekstra oby więcej takich kierowców ) Dowody: https://imgur.com/a/PlKm5PX Coś od siebie: Dobry kierowca , źle napisałem GENIALNY awans i podwyżka dla pana
  11. Nazwa nieruchomości: Melina z Przyczepa ID nieruchomości: Dam później Cena za dobę: 150 Lokalizacja: SF , nie daleko spawnu SF1 Cena: Licytacja zaczynamy od 28k. SS’y: https://imgur.com/a/8aDhVJL Coś od siebie: Polecam blisko tunera spawnu przechowalni
  12. !!!Przypominam że PERENIALE są nadal do kupienia!!! !Jeszcze nie sprzedane !
  13. _Chris

    Kupie Ranchera

    Model: Rancher Pojemność silnika: Najlepiej 1.6 Przebieg pojazdu: Obojetnie Cena: do ustalenia na priv lub na serwie /pm Pr3z35 Dodatki: - Coś od siebie: -
  14. bardziej 16-18 będzie mi pasować i tobie a tak to jutro gram cały dzień tylko rano nie będę .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin