Nie pamiętasz hasła?
Zobacz wszystkich obserwujących
16 Czerwca
12 Czerwca
14 Maja
5 Maja
20 Kwietnia
2 Kwietnia
322
Zobacz wszystkie aktualizacje Pawcio^.^
Ja cię gacie to zdjecie w tle to multiplayer w GTA IV? Jak tak to to musiało być bardzo stare bo już chyba multiplayer tam nie dziala
Pawcio^.^
Tak właściwie to te zdjęcie było robione parę miesięcy temu kiedy to jeszcze uczestniczyłem w organizowanych eventach ale jako tako samo multiplayer działa tylko musisz do tego użyć specjalnego launchera
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin