-
Postów
383 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Pawcio^.^
-
Kiedyś degradacja/lota było rzadkością a teraz na porządku dziennym dlaczego?
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
Ranga zmienia czasem człowieka. Możliwe, że wymaga się więcej od członków administracji i dobrze.
-
-
Więcej graczy więc jak ktoś dostanie lotkę to łatwo znalezc kogoś na jego miejsce, proste
-
Godzinę temu, Purmur napisał:Ranga nie zmienia człowieka.
Owszem, niektórych zmienia i jest to widoczne. Ale jest to kwestia dyskusyjna.
-
-
Wyniki na supporta: "Dziękuję za szanse na pewno jej nie zmarnuje!"
Kilka dni później: *lota*
Kogo wy bierzecie do tej administracji?
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło