Nick z gry :DemonicznyPL
Ilość Lucky Point :550(cały czas rosnie) xd
Coś o sobie :Nazywam się Szymon mam 13 lat pochodzę z woj.Warmińsko-Mazurskiego.Jestem osobą mało konfliktową, każdą sprawę staram się załatwić polubownie, tak aby każda ze stron była zadowolona. Zachowuje kulturę, chociaż nie ukrywam że czasami potrafię się podnieść. , jeżeli ktoś prosi o jakąś przysługę, nie przechodzę obok tego obojętnie. Jestem ufny, nigdy nie rozpowiadam plotek, jak i faktów. Uważam, że to co ktoś robi to jego sprawa, ja interesuję się swoim życiem. Moje hobby to Siatkówka i piłka ręczna.Lubię pomagać innym, cenię szczerość, gdy coś robię - staram się robić to jak najlepiej, wkładam serce w swoją pracę i często próbuję osiągnąć niemożliwego ,z charakteru jestem miły, przyjacielski, pomocny, odpowiedzialny,spokojny,ambitny opanowany,sympatyczny i znam zasady dobrego zachowania. Oczywiście jak każdy potrafię czasem ulec prowokacji i kogoś "zwyzywać".Czasami jak mi się nudzi,a grać mi się nie chce to nie ukrywam że lubię poczytać książki o tematyce horror i fantasy np: "TO" albo "Harry Potter".Albo po prostu usiąść z rodziną i po oglądać coś na telewizorze, oraz pojeździć na rowerze albo nam moim quadzie.Moją największą zaletą jest to, iż jestem bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Myślę, że na ogół jestem kulturalnym człowiekiem i graczem. Lubię poznawać nowe osoby. Moje hobby to piłka nożna, ręczna, muzyka i oczywiście gry,interesuje się informatyką.Z reguły podchodzę do wszystkich sytuacji na poważnie, lecz gdy sytuacja tego wymaga potrafię "pośmieszkować".Nienawidzę jak ktoś kłamie i udaje zupełnie kogoś innego niż jest,bo sam tego nie lubię robić.Nie szukam zwad.Pewnie nie wygram ponieważ nie mam farta do takich konkursów,ale zawsze jest nadzieja.
Pozdrawiam DemonicznyPL