Skocz do zawartości

Magi$k

Gracz
  • Postów

    34
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Magi$k

  1. Magi$k

    [S/W]Solair 2.0

    Sprzedam lub wymienię. Model:Solair ID:20633 Pojemność silnika:2.0 Przebieg pojazdu:2000 Dodatki:Ogranicznik,felgi,,cb radio,lpgCena:40000 Coś od siebie:Polecam to autko jest bardzo dobre vmax-160km/h SS’y:https://imgur.com/a/a7XvS
  2. Magi$k

    Kupie coś do 70k

    Solair 2.0 Vmax-160 TUNE:ogranicznik,cb radio,felgi(malowane) lpg-35dm Cena:35k Przebieg-około 2k
  3. Model:Solair ID:20633 Pojemność silnika:2.0 Przebieg pojazdu:2000 Dodatki:Ogranicznik,felgi,,cb radio,lpgCena:Offki Coś od siebie:Polecam to autko jest bardzo dobre vmax-160km/h SS’y:https://imgur.com/a/a7XvS
  4. Magi$k

    Domek z podjazdem

    ile bys chciał za domek?
  5. Magi$k

    Domek z podjazdem

    mogl bys zrobic ss'y i przeslac
  6. Magi$k

    Wymyśl (Konkurs)

    nick- Syrmisz* Vegetta Sekretny* Rodżer Vedon HadesXD
  7. Magi$k

    Konkrus na 50k !

    PID:166 Login (Nie nick):DemonicznyPL
  8. Nick z gry :DemonicznyPL Ilość Lucky Point :550(cały czas rosnie) xd Coś o sobie :Nazywam się Szymon mam 13 lat pochodzę z woj.Warmińsko-Mazurskiego.Jestem osobą mało konfliktową, każdą sprawę staram się załatwić polubownie, tak aby każda ze stron była zadowolona. Zachowuje kulturę, chociaż nie ukrywam że czasami potrafię się podnieść. , jeżeli ktoś prosi o jakąś przysługę, nie przechodzę obok tego obojętnie. Jestem ufny, nigdy nie rozpowiadam plotek, jak i faktów. Uważam, że to co ktoś robi to jego sprawa, ja interesuję się swoim życiem. Moje hobby to Siatkówka i piłka ręczna.Lubię pomagać innym, cenię szczerość, gdy coś robię - staram się robić to jak najlepiej, wkładam serce w swoją pracę i często próbuję osiągnąć niemożliwego ,z charakteru jestem miły, przyjacielski, pomocny, odpowiedzialny,spokojny,ambitny opanowany,sympatyczny i znam zasady dobrego zachowania. Oczywiście jak każdy potrafię czasem ulec prowokacji i kogoś "zwyzywać".Czasami jak mi się nudzi,a grać mi się nie chce to nie ukrywam że lubię poczytać książki o tematyce horror i fantasy np: "TO" albo "Harry Potter".Albo po prostu usiąść z rodziną i po oglądać coś na telewizorze, oraz pojeździć na rowerze albo nam moim quadzie.Moją największą zaletą jest to, iż jestem bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Myślę, że na ogół jestem kulturalnym człowiekiem i graczem. Lubię poznawać nowe osoby. Moje hobby to piłka nożna, ręczna, muzyka i oczywiście gry,interesuje się informatyką.Z reguły podchodzę do wszystkich sytuacji na poważnie, lecz gdy sytuacja tego wymaga potrafię "pośmieszkować".Nienawidzę jak ktoś kłamie i udaje zupełnie kogoś innego niż jest,bo sam tego nie lubię robić.Nie szukam zwad.Pewnie nie wygram ponieważ nie mam farta do takich konkursów,ale zawsze jest nadzieja. Pozdrawiam DemonicznyPL
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Magi$k

    Wygraj PLN10.000

    Biorę udział pozdrawiam
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Magi$k

    Sprzedam Solair 2.0

    Model:Solair ID:około 20k Pojemność silnika:2.0 Przebieg pojazdu:1900 Dodatki:Solair Posiada LPG-35dm FELGICena:Oferty Coś od siebie:Polecam vmax 161 SS’y: nie posiadam narazie Rozpatrzę każdą ofertę!
  13. Model:Majestic ID:20220 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:około 70k Dodatki:Progi,malowane felgi,felgi,spoiler,wykrywacz fotoradarow,cb radio,ogranicznik,progi,wydechyCena:35K Coś od siebie:Polecam vmax powyzej 140km/h. Bardzo dobre autko NIE tylko dla początkujących. SS’y: Później dodam narazie nie mam możliwości.
  14. Spoko by było gdyby była praca np odsniezania dróg wtedy wgrali by ten model ||||||||||||||||||||||Ogólnie to projekt jest MEGA!|||||||||||||||||||||||\\
  15. Magi$k

    Kupie cos do 50k!

    majestic 1.6 TUNE: wykrywacz fotoradarów,ogranicznik,malowane felgi,cb radio,spoiler,progi,wydechy
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Biorę udział mam 520Lp i 120 godzin przegranych na serwerze,zostawiłem lajka. Żegnaj mordeczko xD
  19. Nazwa nieruchomości:Dom ID nieruchomości:617 Lokalizacja:Los Santos Cena:offki SS’y:https://imgur.com/a/ziVxzCoś od siebie:Zapraszam do kupna.
  20. wejdz na serwer mam sprawę.

     

  21. Magi$k

    (S) Stratum

    jaki vmax? aktywne?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin