-
Postów
1 895 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia DaszeK
Spamer (4/4)
1,4 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje DaszeK
-
Wołyń . . . Był ktoś ? Jakieś odczucia po filmie ? No i jak z psychiką ? W końcu Historia Wołyńska wiemy chyba jaka jest...
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
DuSzKu, jak tylko masz okazję to idź, nawet się nie zastanawiaj.
-
Byłem na filmie mimo , że nie jestem fanem Historii to film był ok.
-
Okazje mam, tylko myśl co robili Ukraińcy w przełomie 43/44 oraz na samą myśl co potrafi teraźniejsze kino, troszeczkę mnie zniechęca
-
jeżeli nie mdlejesz na widok krwi to polecam

-
Ja byłem...
