-
Postów
1 895 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia DaszeK
Spamer (4/4)
1,4 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje DaszeK
-
Nowa klawiatura, a brak czasu na gre . . .
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
-
Mechaniczna ? Ale podświetlenie jest, to jest git

-
Szczerze to sam nie wiem czy mechaniczna, mi to zwisa, klawiatura przede wszystkim ma działać, oraz dobrze wyglądać, patrząc na cene, stwierdzam iż klawiatura ta jest bardzo dobra + była na przecenie więc kolejny plusik, minus taki że jest bardzo głośna, ale da rade

-
Moja jest mechaniczna, dałem za nią 700zł, i jest sztos, nic dodać nic ująć, kocham ten dźwięk jaki ona wydaje.
-
No i dobrze, każdy ma swoje gusta ;D Mi moja pasuje, ale w sklepie miałem wahania, czy czekać na inną, czy brać tą

