Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O DaszeK

  • Urodziny 14.09.1874

W świecie gry

  • ID konta gracza 1570
  • Nick DaszeK
  • Data rejestracji 2015-04-03 14:49:08
  • Ostatnio widziany 2026-02-27 21:14:02
  • Łączny czas gry 4847 godz. 36 min.
  • Respekt
    13
    Life Points
    12284
    Punkty karne
    3600

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Rybki

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Wybawca 4life

Ostatnie wizyty

23 871 wyświetleń profilu

Osiągnięcia DaszeK

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje DaszeK

  1. Nowa klawiatura, a brak czasu na gre . . .

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. DaszeK
    3. GTS

      GTS

      Mechaniczna ? Ale podświetlenie jest, to jest git :D

       

    4. DaszeK

      DaszeK

      Szczerze to sam nie wiem czy mechaniczna, mi to zwisa, klawiatura przede wszystkim ma działać, oraz dobrze wyglądać, patrząc na cene, stwierdzam iż klawiatura ta jest bardzo dobra + była na przecenie więc kolejny plusik, minus taki że jest bardzo głośna, ale da rade :)

    5. GTS

      GTS

      Moja jest mechaniczna, dałem za nią 700zł, i jest sztos, nic dodać nic ująć, kocham ten dźwięk jaki ona wydaje.

       

    6. DaszeK

      DaszeK

      No i dobrze, każdy ma swoje gusta ;D Mi moja pasuje, ale w sklepie miałem wahania, czy czekać na inną, czy brać tą :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin