Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O DaszeK

  • Urodziny 14.09.1874

W świecie gry

  • ID konta gracza 1570
  • Nick DaszeK
  • Data rejestracji 2015-04-03 14:49:08
  • Ostatnio widziany 2026-02-27 21:14:02
  • Łączny czas gry 4847 godz. 36 min.
  • Respekt
    13
    Life Points
    12284
    Punkty karne
    3600

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Rybki

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Wybawca 4life

Ostatnie wizyty

23 965 wyświetleń profilu

Osiągnięcia DaszeK

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje DaszeK

  1. Jaki jest sens odejścia z serwera na którym gra ponad 200 graczy dziennie, na serwer na którym gra może 10 ? Wytłumaczy mi to ktoś ?

    1. Hasiu.*

      Hasiu.*

      Może admin XDXDXD

    2. Namik209

      Namik209

      Może myśl o tym, że nowy serwer, 10 - osobowy może się jakoś rozwinąć, nic innego mi do bani nie wlatuje

    3. gibipl
    4. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Nie chce nikogo obrażać ale kilka razy doświadczyłem ze Eryk nie myśli tak jak powinien, to chyba jest odpowiedź.

      Poza tym on nie odszedł bo się ukrywał :P

    5. DaszeK

      DaszeK

      No racja, ale wiedział na co się pisze, łamiąc regulamin serwera :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin