Nick z serwera: BadiLogin z serwera: BadiNick osoby oskarżonej: szadek i KarafikPowód napisania skargi: Bezpodstawne więzienieData zdarzenia: 12.02.2020Dowody:
Opis sytuacji: Przekroczyłem prędkość, i Karafik mnie zatrzymuje. Odgrywamy normalnie wszystko, dalem mu dokumenty po czym powiedział, że nie ma nic złego. Odgrywamy dalej, chciał żebym mu pokazał zawartość bagażnika, nie chciał się otworzyć bo był uszkodzony. Wtedy Karafik wydaje mi polecenie, żebym wyszedł i sam otworzył. Wychodze. Karafik do mnie ''Ręce do góry!" i mnie zakuwa i wiezie do więzienia. Wyjaśnienia, że odbyłem już kare nic nie dały. Coś od siebie: Chce, żeby szadek ustawił tam, że już nie jestem poszukiwany, odsiedziałem 154 minuty za pościg trwający może 5 minut bo zostałem spitowany w mieście. Co samo w sobie jest nie fajne.Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
gracza szadek nie ma online