Skocz do zawartości

K3LO

Gracz
  • Postów

    17
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez K3LO

  1. K3LO

    Pojazd z niskim id

    Model: --- Pojemność silnika: ---- Przebieg pojazdu: --- Cena: najlepiej do 30k ale moze byc tez wiecej :> Dodatki: ----- Coś od siebie: -----
  2. moge dac 150 k i 45 w raty czyli 195 k :>
  3. K3LO

    KUPIE SPPAROW

    Model: Spparow Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: --- Cena: Do uzgodnienia ze sprzedawcą. Dodatki: ------- Coś od siebie: KUPIE SPPAROW :>
  4. K3LO

    :>

    .
  5. Mam na serwie offke 420 k więc offki poniżej takiej sumy nie mają sensu
  6. Model: Sultan ID: 44359 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 1.800 km rosnie :> Dodatki: progi (1026), atrapa nitro (1010), felgi (1080), wydech (1029), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB + kluczyk :>Cena: 480 k donego :> SS. https://imgur.com/a/0gMIUaj
  7. K3LO

    Buffalo 1.8 Elektryk

    Jak doplacisz 120 k to dam Ci elegy 1.8 :>
  8. Model: Elegy ID: 45179 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 87km caly czas rosnie Dodatki: spoiler (1146), progi (1040), wlot -dach (1035), felgi (1079), wydech (1037), przedni zderzak (1172), tylny zderzak (1148), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, radio CBCena: offki od 400k mozliwa zamina :> Coś od siebie: Bardzo fajne nowe auto jestem pierwszym wlascicielem ss https://imgur.com/a/FjswtMW
  9. K3LO

    KUPIE COS DO 400 K :D

    @Kenny juz kupilem
  10. K3LO

    KUPIE COS DO 400 K :D

    Można zamknąć
  11. K3LO

    KUPIE COS DO 400 K :D

    @|YT|Faol napisałem pw
  12. K3LO

    KUPIE COS DO 400 K :D

    @krystian9001 pomysle i jak cos to dam znac na pw
  13. K3LO

    KUPIE COS DO 400 K :D

    @Domciol pomysle jak cos bede pisal na pw
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin