Skocz do zawartości

Hefox

Gracz
  • Postów

    91
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Hefox

  1. Serio już za drogie auta banują? xdddd

  2. jeszcze troszkę i sprzedam.
  3. za 70k mogę bez upa oddać.
  4. Model: Premier V-Max: 205km/h Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 13k Usterki: BRAK Cena: 130k do małej negocjacji ID: 9321 Kolor: Biały Tuning: Felgi, UP1 Kolor świateł: Standardowy SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Hefox
  5. Model: BF-400 V-Max: 175 z tapowaniem Pojemność silnika: 1.4 Przebieg: 96k Usterki: brak Cena: 30k ID: 17802 Kolor: czerwony Tuning: brak Kolor świateł: standar SS'y: pokaze w grze Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Hefox
  6. Model: Washington V-Max: 150? Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 96500 Usterki: BRAK Cena: 40k do lekkiej negocjacji ID: 11259 Kolor: Czarny Tuning: Felgi Kolor świateł: Standardowy SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Hefox
  7. Model: Blade V-Max: 160km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1572 Usterki: BRAK Cena: 100k ID: 19535 Kolor: Pomarańczowy Tuning: Felgi (malowane), podświetlany licznik oraz jeden dodatkowy kluczyk. Kolor świateł: Standardowy SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Hefox
  8. Siemanko przedstawiam wam mój pierwszy filmik z serwera. Ogólnie nie polecam wam kasyna ;cc Nie nagrywałem dalej ale przegrałem 180k.... https://www.youtube.com/watch?v=V593pLn3WRQ Zapraszam do subskrybowania mojego kanału, ponieważ będą tam bardzo często odcinki z 4Life
  9. Niedługo filmik z kasyna ;v

  10. Hefox

    [Sprzedam] Buffalo

    Sprzedany, można zamknąć.
  11. Hefox

    [Sprzedam] Buffalo

    Model: Buffalo V-Max: 170km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 3.8k Usterki: brak Cena: kp: 85k ID: 8048 Kolor: Czerwony Tuning: Felgi, LPG butla 75l Kolor świateł: Domyślny SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: (OBOWIĄZKOWE, podpis gracza) Hefox
  12. Jedziesz spokojnie a jakieś cejoty Cię taranują... https://www.youtube.com/watch?v=ax_cDMZGLqA&feature=youtu.be

    1. ENOMEK.

      ENOMEK.

      to pisz skargę dostanie prawko , wtedy będzie się bawił ;3

    2. Hefox

      Hefox

      A tam :D Nastraszyłem go to z serwera uciekł XDD

    3. DawcaKolan

      DawcaKolan

      Zastraszanie = BAN

    4. DawcaKolan

      DawcaKolan

      Zastraszanie = BAN

  13. Hefox

    [Kupie] coś do 120k

    Nic nie kupie bo zostawiłem hajs w kasynie XD LOCK XDDD
  14. Hefox

    [Kupie] coś do 120k

    Model: <model pojazdu> coś Przebieg: <przebieg jaki nas interesuje> oferty zobaczymy Usterki: <awarie silnika, skrzyni biegów etc.> nie Cena: <tu piszemy od ilu licytacja bądź cena Kup Teraz> 120k Tuning:<wszystkie warianty, tuning, dodatki (LPG itd.)> zobaczymy oferty Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: (OBOWIĄZKOWE, podpis gracza) Hefox
  15. Hefox

    Nic nie trwa wiecznie

    Wracaj do zdrowia, oby operacja się udała
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin