Skocz do zawartości

Break

Gracz
  • Postów

    138
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Break

  1. Break

    Sell Tune BB

    370k I biore z buta
  2. Break

    Coś do 800k

    710k zostane niema lpg, klucze I atrapy
  3. Break

    Coś do 800k

    710k wiecej chyba niedam
  4. Break

    Coś do 800k

    Z dachem czy bez? 700k
  5. Break

    Coś do 800k

    Model: Banshe, bullet, elegy, sultan, comet Pojemność silnika: 2.0 - 2.2. no bullet 1.8 może być Przebieg pojazdu: ----- Cena: do 800k mogę coś dozbierać Dodatki: FT mogą być małe braki Coś od siebie: Nie pisać o innych innych autach jak są napisane wyżej.
  6. Break

    kupię pojazd do 1.7kk

    Manana 1.4 czysta jak coś to pisz
  7. Jak mnie taranowałeś i przeszkadzałeś mi a jak napisałem odjedz to jeszcze raz mnie specjalnie zacząłeś taranować stwarzales zagrożenie życia więc miałem prawo użyć broni. A te twoje słowa nic nie znaczyły ponieważ robiłeś to specjalnie.
  8. Mam nadzieje że byłeś albo pójdziesz do spowiedzi przed świętami bo tak kłamiesz jak nie wiem co. A co do skargi no to tak: Był pościg gracz dekoder wy dachował i został złapany mój kolega Stachu zajął się dekoderem a ja z pomocą kadeta @Samke zająłem się samochodem. Był na środku drogi więc chcieliśmy je dać na pobocze. A ty z kolegami zaczęliście nam przeszkadzać i taranować nas. Mnie sandkingiem taranowałeś napisałem ci żebyś odjechał ( podaje loga) Jak to napisałem wtedy jeszcze raz mnie przejechałeś więc stwarzałeś zagrożenie mojego życia i innym osobom będących w pobliżu. Użyłem odpowiednich środków i cię zabiłem. A auto zostało porzucone bez właściciela więc poszło na PP. Jako auto porzucone. A te słowo jakie napisałeś "sorys" dla mnie nic nie wnioskowało ponieważ jak napisałem "odjedz" to przejechałeś mnie, zrobiłeś to specjalnie i z premedytacja. (( Podaje filmik co był w innej skardze. O to co widać na nim, co policja robi jak się z "taranuje" funkcjonariusza))
  9. Break

    Wygraj Ranchera!

    @Smouug9604 @Kyzzw @Skittles. @aerlion
  10. Break

    @lock

    Sprzedany!!!
  11. Zaczołem pościg gracz odgrywał 0 rp wjechał na kuriera dostałem laga i wtedy gracza już nie było. Na parkingu stało jego auto którym uciekał wiec brało udział w pościgu i było zarazem po pościgu i poszło na pp za 1500pln. Jak dla mnie skarga jest bez sensu.
  12. Napisałem ci że chodziło mi o to żebyś odszedł a nie odjechał napisałem ci to. A co do tej blokady mam ss jak auto stoi porzucone https://imgur.com/a/y9qJY8D Odemnie to wszystko.
  13. Powiedz, gdzie postopiłem źle z tobą?. Przekroczyłeś prędkość i dostałeś za to mandat. Gdybyś nie przyjechał do mnie i byś mnie nie obrażał to auto by nieoposzło na pp i byś niedostał mandatu za zniewage.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin