Nick oskarżonego:
Synthetic, TheSishaten
Twój nick:
SP3NSER
Powód:
0 RP
Opis zdarzenia:
Rospoczeliśmy pościg za graczem wymienionym wyżej.
Wszystko było cacy do momentu aż wjechał on na bazę SAMD. Jak wiadomo SAPD nie ma możliwości otwarcia bramy. Jednak udało nam się wjechać ponieważ gracz TheSishaten wpuścił nas. Następnie Synthetic wyjechał z bazy a jednostki go goniące utkneły., ponieważ TheSishaten widząc że my nie możemy wyjechać odjechał sobie i miał jak to ująć w dup*e.
Proszę o wyciągnięcie konsekwencji oraz ukaranie pracowników za swoje zachowanie.
Zachowanie takie jak zostało przedstawione przez tych oto reprezentantów frakcji jest tak denne że szkoda się dalej rozpisywać.
Godzina i data zdarzenia:
Dnia 21.06.2016r. o godzinie mniej więcej 21.40
Dowody:
http://imgur.com/FRLUjQu
oraz Administracja: Kasia105, Pietrek
Gracze: Baker, Sk!per