Skocz do zawartości

krukuToxic

Gracz
  • Postów

    477
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O krukuToxic

  • Urodziny 25.12.2002

W świecie gry

  • ID konta gracza 27227
  • Nick krukuToxic
  • Data rejestracji 2015-12-16 12:57:09
  • Ostatnio widziany 2025-08-21 22:14:28
  • Łączny czas gry 2394 godz. 54 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    25932
    Punkty karne
    8742

Kontakt

  • Facebook:
    Kto ma ten ma :>

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Zarażony Motocyklami

Ostatnie wizyty

8 908 wyświetleń profilu

Osiągnięcia krukuToxic

Spamer

Spamer (4/4)

214

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje krukuToxic

  1. Luty 2016 i moje pierwsze Buffalo. Czasy bez upów, kompo dostępnego od ręki, starego górnika i wielu innych pierdół. Chciałbym to wszystko przeżyć jeszcze raz od nowa <3 

     

    (jpg buffka included)

    qBHvWE2.png

    1. mlodyshine
    2. Peter_Gryfter
    3. LilBoy

      LilBoy

      Ja pamiętam kochany 2015 i prace narkotyki co burkiem sie podjezdzało na mc 

    4. Pawi.

      Pawi.

      Jeszcze był górnik czy cos takiego ze sie jeździło z góry MC Yosemite  no było kozak

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin