-
Postów
50 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Hydraulik.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
witam,pls zareaguj bo nie wytrzymam,gośc nwm przekupił czy coś supporta,i ten support chce mi wmówić ze to ja jestem oszustem i to ja powininem być zbanowany,już mam dość,żałosne,nęka mnie spawnuje mnie do siebie kilka razy i nie pozwalał odejśc...a ten gośc nie chce mi kasy oddać
-
witam,pls odpisz,bo wymyślił że odda mi wartość auta u cygana a nie wartość na którą byliśmy umówieni....
-
siema,zajrzyj na moją skarge na gracza,straciłem cały swój dorobek,on mi nie chce uczciwie oddać tych pieniędzy...