Skocz do zawartości

Prese$

Gracz
  • Postów

    366
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Prese$

  1. No to powodzenia tym co napisali podanie do TSA :)

    1. Szeli

      Szeli

      Przyda się, dzięki!

  2. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Kacperix3 2. Najlepszy Administrator/ka: @AdiK. @kalahim 3. Najlepszy RCON/ka:  @Zebra 4. Najlepszy Biznes: 5. Najlepsza frakcja: TSA 6. Gracz non stop grający na serwerze: @Danboss.cj 7. Najlepsza Organizacja: Insane Drivers 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @KubeczeGG@KiLLYouDeaD 9. Eventowiec miesiąca: 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @PerPani 11. Najlepszy prezenter: @kolin2310 12. Najlepszy Redaktor: @VatraS* 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": 14. Przegryw miesiąca: @Prese$
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Prese$

    [ME] Interior

    Fajne nawet bardzo ją jeszcze może bym dodał jakieś kanapy na korytarzu choć nie wiem ale tak to cudo
  5. Daaaaj biedny jestem księciuniu złoty daj bobcata @KubeczeGG @Zatruty1909
  6. Prese$

    Eventy z okazji urodzin.

    Ehh, a właśnie w środę nie ma mnie cały dzień
  7. Panie Tehasi.ka wróć, a nie grasz na jakiś pseudolach. 

  8. Prese$

    Konkurs o samochód!

    Chętnie przyjął bym któreś z tych aut @KubeczeGG
  9. Prese$

    Konkurs o samchód!!

    Ahh po tym upadku chciałbym jakieś auto bo ani auta nie mam ani kasy. @KubeczeGG @miluski @kolin2310
  10. Prese$

    LOCK

    Chyba dziś tak o 15 może 16
  11. Prese$

    LOCK

    OK a do kiedy opłacone?
  12. Robię road to 100 reputacji jeśli możesz daj 4like.

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Jeśli wiecie pomóżcie proszę.

     

  16. Zapraszam do dołączania do organizacji Insane Drivers jeśli chcesz dołączyć to pisz do mnie :) 

    Oferujemy

    -Miłą atmosferę

    -Fajne auta

    -Bazę organizacji

    Wymagamy

    - 1000lp

    - Aktywności

    - Posiadanie discorda

    -Zapłacenie wejściowego 1000zł oraz płacenie składek

    Zapraszam :D :D :D 

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin