Skocz do zawartości

piotrczylimcc

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez piotrczylimcc

  1. Spokojnie,myślałem że już nie zagram ale jakoś mi się udało i będę grał mam nadzieję że jak najdłużej
  2. Model:premier Pojemność silnika:1.6 cm3 Przebieg:1,4K Usterki:brak Cena: OFFKI ID: 8346 Kolor:taki jak na ss Tuning:spoiler,ogranicznik,fele,wloty na masce Kolor świateł: standardowe SS'y: Model: glendala Pojemność silnika: cm3 Przebieg:70K Usterki: Brak Cena: OFFKI ID: 5234 Kolor:taki jak na ss Tuning:fele Kolor świateł: standard SS'y: Model: walton Pojemność silnika:Nie wiem Przebieg:89KM Usterki: brak Cena: OFFKI ID: 6275 Kolor:taki jak na ss Tuning:BRAK Kolor świateł: standard SS'y: Model: perenial(x3) Pojemność silnika:Nie wiem Przebieg:od Cygana Usterki: Brak Cena: OFFKI ID: 9734,9738,9749 Kolor:taki jak na ss Tuning:brak Kolor świateł: standard SS'y:
  3. Dobra rodzina mi wieży ze to nie ja zrobiłem więc wracam :-) :-) :-) :-) :-)
  4. Na razie nie mogę,jest kilka powodów gdy to załatwie to postaram się wrócić. Bo w gimnazjum Niby kran rozwaliłem. Staram się to wytłumaczyć że to nie ja.
  5. piotrczylimcc

    żegnam was mcc

    siema chciałem się pożegnać może na zawsze może nie tego nie wiem,jedno wiem będzie mi was brakowało tyle co razem z wami grałem i wogule. Nigdy nie umiałem się żegnać może ktoś mnie kiedyś nauczy powody że odchodzę jest tego wiele. narka wam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin