Cześć, przychodzę do was z małym konkursikiem z okazji moich urodziny.
Nagrodą w konkursie jest 20,000PLN niestety jest to mała suma dlatego iż nie jestem za bogaty na 4life. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać te 2 proste kroki:
- Polubić ten post. (4Like)
- Napisać komentarz w którym napiszecie swój PID, napiszecie coś i oznaczycie swoich 2 ziomków z 4life.
Konkurs zostanie zamknięty 08.11 (czwartek) o 20:30 a wyniki konkursu pojawią 09.11 (piątek) o 21:30 (będzie video jak losuję)
Życzę wszystkim powodzenia