-
Postów
239 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Zbieranie balonów aktywne będzie do końca tygodnia, dokładnie do 15.06 06:00. Przypom
Zbieranie balonów aktywne będzie do końca tygodnia, dokładnie do 15.06 06:00.
Przypominam, że pomagam z ostatnimi dwoma balonami, zgłaszajcie się do mnie reportami na serwerze.
-
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ Pavi za aktualizację statusu, Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki! Dziękuje każdemu,
Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki!
Dziękuje każdemu, który dołożył cegiełkę do tego super prezentu
@MoE @Emajla @Byialy* @PolakoVskY* @LuKi16 @Kozixon @Mefju4 @KubiN* @Linshi @grubyyo @Najcior. @Jellon @Akselek @dmn @kacpi22545 @ViruS001 @bartek9182 @Milek! @bonit. @casinoo @Sheeker @Freszu1 @RIPSO @dpb @.Siva @Kr3dka @Dani3L0 @Lepik.ogf @Virlaen. @Argen @Skooczny. @RFK
-
blaki przyznał(a) reputację dla bilu.klimatkartel za aktualizację statusu, @.franek.klimatkartel gratuluję, kiedy patrol?
@.franek.klimatkartel gratuluję, kiedy patrol?
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Jest tu jakiś cwaniak?
Jest tu jakiś cwaniak?
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Pamiętajcie, że w Środzie Wielkopolskiej żył kulturysta na skalę światową, a jego imi
Pamiętajcie, że w Środzie Wielkopolskiej żył kulturysta na skalę światową, a jego imie to Eryk Kańciano
-
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Trzeba przyznać, że za*****ł ekskluzywnie
Trzeba przyznać, że za*****ł ekskluzywnie
-
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ pomocnik2000 za aktualizację statusu, @PalGrom @LeBruh @Ciasioo @chocondy<3 @SlippinJimmy @xieiwoe @Luj_dl @|Diesel| @Kr
@PalGrom @LeBruh @Ciasioo @chocondy<3 @SlippinJimmy @xieiwoe @Luj_dl @|Diesel| @KrzychuL_ @AdekUchiha @robi77 Bardzo dziękuję panowie! Jesteście wspaniali! Dziękuję również pozostałym za piękne życzenia!
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, najlepszy polski diss
najlepszy polski diss
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ Bienieq za aktualizację statusu, Dzięki @TheArasik. @Skipper* @AndrzejDrzymala @vapur
Dzięki @TheArasik. @Skipper* @AndrzejDrzymala @vapur
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ KubsoneK.ogf za aktualizację statusu, Dawno mnie tu nie było ale chociaż się pochwalę dropem w cs'ku
Dawno mnie tu nie było ale chociaż się pochwalę dropem w cs'ku
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ OG.kacperek za aktualizację statusu, Nieźle widzimy się w grudzień bo odechciewa mi się grać przez adminów
Nieźle widzimy się w grudzień bo odechciewa mi się grać przez adminów
-
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, pozdrowienia dla wszystkich betoniarzy w te mroźne dni
pozdrowienia dla wszystkich betoniarzy w te mroźne dni
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ Dubaj za aktualizację statusu, Nowy Rok – nowe wyzwania! Sprawdź swoją wiedzę o 4Life w codziennych minigrach na 4Li
Nowy Rok – nowe wyzwania!
Sprawdź swoją wiedzę o 4Life w codziennych minigrach na
4Life Wikipedia!
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Szczęśliwego nowego
Szczęśliwego nowego
-
blaki otrzymał(a) reputację od ✮ mxlk za aktualizację statusu, 2025, było minęło, wiesz jak jest Szczęśliwego nowego roku
2025, było minęło, wiesz jak jest
Szczęśliwego nowego roku
-
blaki otrzymał(a) reputację od ✮ mxlk za aktualizację statusu, 2025, było minęło, wiesz jak jest Szczęśliwego nowego roku
2025, było minęło, wiesz jak jest
Szczęśliwego nowego roku
-
blaki przyznał(a) reputację dla WarninG. za aktualizację statusu, Nowy rok, nowy ja - zero kasyna
Nowy rok, nowy ja - zero kasyna
-
-
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ Bulis za aktualizację statusu, Wesołych i spokojnych świąt
Wesołych i spokojnych świąt
-
blaki przyznał(a) reputację dla ✮ RFK za aktualizację statusu, Bardzo dziękuję Wam za pamięć, życzenia i prezent - jesteście najlepsi! @Shiro* , @Sz
Bardzo dziękuję Wam za pamięć, życzenia i prezent - jesteście najlepsi!
@Shiro*, @SzarY*, @Wr77zeR*, @Krizsuu*, @KubiN*, @Linshi, @Argen, @LuKi16, @Najcior., @Pavi, @vickyxo, @Gniadys*, @Virlaen., @K4fulsky*, @grubyyo i @PolakoVskY*