Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana ArthurFiNCH w dniu 11 Kwietnia 2024

Użytkownicy przyznają ArthurFiNCH punkty reputacji!

O ArthurFiNCH

  • Urodziny 01.01.1986

W świecie gry

  • ID konta gracza 28658
  • Nick ArthurFiNCH
  • Data rejestracji 2015-12-29 12:53:15
  • Ostatnio widziany 2026-05-15 17:58:21
  • Łączny czas gry 632 godz. 02 min.
  • Respekt
    -111
    Life Points
    14519
    Punkty karne
    203

Ostatnie wizyty

18 633 wyświetleń profilu

Osiągnięcia ArthurFiNCH

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje ArthurFiNCH

  1. Walczy... ale dziś to już zapewne nic nie da, gdyby napisał to od razu miałby jeszcze okazje na wytłumaczenie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      + totalnie nie rozumiem wrogiego nastawienia zbyka, jak już pisałem. Powinno to być jeszcze raz przemyślane przez osoby decydujące tak jak to było z BarteckY

    3. Hyak

      Hyak

      Przecież AFK w grze na służbie jest bardziej brany pod uwagę niżeli wyzywanie graczy i psucie respektu serwera.

    4. Hyak

      Hyak

      Tylko, że osobą decydującą jest zbyk, jeżeli on jest wrogo nastawiony to tak pozostanie, w przypadku Bartka karę nadał Bolek, więc została ona wycofana. ;)

    5. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      hmm, zdaje mi się że podchodzę do tematu obiektywnie. Ależ oczywiście, wam wydaje się że wiecie lepiej czym się kieruje..

      hm, ale lecimy dalej, w przypadku gdy była sprawa Barteckego, Bolek sam podjął decyzje, z którą my się nie zgadzaliśmy, bolek zrobił błąd bo nie spytał nas o zdanie. W przypadku tej osoby każdy z nas podjął decyzję, cała Administracja RCON jednogłośnie powiedziała "tak" przy tym wymiarze kary. Największym błędem Hyaka było to że się tym bezczelnie chwalił oraz...

    6. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      ...dawał taki przykład reszcie Administracji. Gdyby tego nie robił skończyłoby się na zawieszeniu. Co więcej, moja decyzja była przemyślana w 100% dlatego nie ma sensu kolejny raz o tym myśleć (zwłaszcza że każdy jest tego samego zdania).

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin