-
Postów
363 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia ArthurFiNCH
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje ArthurFiNCH
-
Chce tylko dodać iż wizerunek KNX'a jest publicznie dostępny do bardzo długiego czasu tak więc raczej nie powinno znaleźć się to w powodzie a zarazem kara powinna być mniejsza.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Nie, bo zapewne nigdy go bym tutaj nie udostępnił.
-
A to że on udostępnił nie oznacza, że można się z niego nasmiewac.
-
No w takim razie norbi dostal degrad za nic? Szkalowal jp2, mimo ze bylo to robione lata temu. Twoje myslenie nie ma sensu, wysmiewanie knxa jest jaknajbardziej pozytywna rzecza, ale szkoda ze konsekwencje sa wyciagane tylko wobec niektorych
-
Jak nie przylizesz to wylecisz, predzej czy później, niestety taka jest prawda
-
Wysniewanie się z KNXa jest fajna rzecza? Bo co?
Może tak cały serwer zacznie się z ciebie wysmiewac? Hmm?
