-
Postów
1 329 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ kamil2003YT za aktualizację statusu, Sto lat, oby cię w krzyżu nie łupało jak będziesz rano wstawał
Sto lat, oby cię w krzyżu nie łupało jak będziesz rano wstawał
-
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ Bezo_PL za aktualizację statusu, Serio gratki za tak okrągłą liczbę przegranych godzin na serwerze. Zrobiłem ci snapsh
Serio gratki za tak okrągłą liczbę przegranych godzin na serwerze.
Zrobiłem ci snapshota na Web Archive więc masz taką małą pamiątkę ;)))
https://web.archive.org/web/20250910164612/https://mta4life.pl/profile/3262-krystian6076/
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ Kml95_CTWND za aktualizację statusu, haj uważaj bo cię przegonie w elpe xd
haj uważaj bo cię przegonie w elpe xd
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla xarkezpl za aktualizację statusu, Gracz xarkezpl odnalazł wszystkie pisanki. (#68) Dziękuje za wspólne zbieranie @Brosz
Gracz xarkezpl odnalazł wszystkie pisanki. (#68)
Dziękuje za wspólne zbieranie @Broszko @HoolyWeed @Shawn_Frost @ElChomiko @BAISElaPOLICE @krvawy @Danny. @Sony* @Andrzej_Taxowkarz @Stalkeq @Sylwester. @Eva @Skopson @Kisiel55 @En_Qu @Xdrop @pomocnik2000 @PapaDude @M4D3_1N_P0L4ND @Krystian6076 @Dza_Dza @Orzel6 i innym... - myślę, że widzimy się na następnym szukaniu
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla th11n za aktualizację statusu, niezly dziewiczy wasik
niezly dziewiczy wasik
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Po udanej imprezie sylwestrowej i około miesięcznej przerwie, przeznaczonej na świąte
Po udanej imprezie sylwestrowej i około miesięcznej przerwie, przeznaczonej na świąteczny event fabularny i zjedzenie wszystkiego co po świętach zostało - bo nie może się zmarnować, wróciliśmy do prac nad nową pracą (masło maślane). Dziś jak obiecałem przekaże wam na jakim etapie stoimy.
Praca zbierania odpadów została już ukończona, aktualnie jest w fazie testów i dostosowywania zarobków. Ze względu na tryb kooperacyjny, oraz zróżnicowanie poziomów, do pełnego i dokładnego dostosowania zarobków potrzebne jest wykonanie 8 typów pomiarów (4lvl single + 4lvl coop), każdy po kilkadziesiąt ukończonych prac. Na ten moment mamy prawie ukończone dostosowywanie pierwszego poziomu pracy samodzielnej oraz kooperacyjnej. Na potrzeby tej pracy napisaliśmy również nowy system wypłacania wynagrodzeń, gdyż obecny posiadał wiele ograniczeń. Naprawiliśmy też większość znalezionych podczas testów błędów i niedogodności.
Co jednak ciekawi was najbardziej - kiedy!?
Pracę planujemy otworzyć w następny weekend. Niestety nie mogę wam tego jednak zagwarantować, gdyż zawsze może wyjść coś niespodziewanego, przez co premiera może się przesunąć (przykładowo poważny błąd). Wiemy też na pewno, że początkowo dostępny będzie tylko pierwszy poziom, bowiem posiadamy zbyt mało statystyk, aby móc ustalić wymagania co do kolejnych - zostanie to zrobione kilka dni po premierze. Bardzo możliwe, że po premierze zmienią się również zarobki, to jednak ustali się później.
No właśnie, jakie zarobki?
Jak już dałem do zrozumienia, praca zostanie podzielona na 4 poziomy, na pierwszym zarobki porównywalne będą z obecną pracą magazyniera, gdyż praca będzie dostępna od 0LP, na ostatnim porównać możemy do najwyższych poziomów na pracach takich jak kopalnia czy ts express.
Osobiście jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, myślę, że i wam się spodoba.
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla Prese$ za aktualizację statusu, Równiutko rok na randze
Równiutko rok na randze
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ XQward za aktualizację statusu, Jak ktoś będzie niegrzeczny to tak skończy
Jak ktoś będzie niegrzeczny to tak skończy
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla Wantedmax za aktualizację statusu, Piszesz skargę na chłopa, a sam nie używasz interpunkcji xd63pl
Piszesz skargę na chłopa, a sam nie używasz interpunkcji xd63pl
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ Oxygeny za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim za życzenia! Minęło 2 miesiące, wszedłem dziś z ciekawości i jeste
Dziękuję wszystkim za życzenia! Minęło 2 miesiące, wszedłem dziś z ciekawości i jestem mega zdziwiony ż jeszcze ktoś tu o mnie pamięta, że ktoś odwiedza mój profil :o. Gdybym to wiedział, to z czystej przyjemności i dla pisania z wami bym wbijał i chociaż dziękował za życzonka czy coś, jeszcze raz dzięki i miłej nocy!
Mega miłe zachowanie z waszej strony. ❤️
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla Prese$ za aktualizację statusu, No i przegapiłem o 2 dni. Już 3 lata na serwerze
No i przegapiłem o 2 dni. Już 3 lata na serwerze
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla Lisa_ za aktualizację statusu, Miłego dnia kochani!
Miłego dnia kochani!
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ hoopak za aktualizację statusu, https://www.instagram.com/p/CMhSZEvn2nF/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
https://www.instagram.com/p/CMhSZEvn2nF/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
-
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Łącznie zebrana suma pieniędzy: 314,58 zł Jeszcze raz dziękujemy! Szczegóły tutaj:
Łącznie zebrana suma pieniędzy: 314,58 zł
Jeszcze raz dziękujemy!
Szczegóły tutaj:
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ XQward za aktualizację statusu, No to po sylwestrze... Czas wracać do rzeczywistości Jeszcze raz życzę wszystkim szcz
No to po sylwestrze...
Czas wracać do rzeczywistości
Jeszcze raz życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ Andrzejek* za aktualizację statusu, https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/marek-pawlowski-nie-zyje-zmarl-gwiazdor-zlomowis
https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/marek-pawlowski-nie-zyje-zmarl-gwiazdor-zlomowisko-pl-aa-pdKx-jitk-Z8Sa.html
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Wesołych świąt kochani
Wesołych świąt kochani
-
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla Prese$ za aktualizację statusu, No to też życzę powodzonka wszystkim
No to też życzę powodzonka wszystkim
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ XQward za aktualizację statusu, Jakie chcecie mieć drogi, gdy będzie śnieg na serwerze ? Wybór należy do Was! 1. 2.
Jakie chcecie mieć drogi, gdy będzie śnieg na serwerze ? Wybór należy do Was!
1.
2.
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, HEee! A co ja tutaj mam!?
HEee! A co ja tutaj mam!?
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla Prese$ za aktualizację statusu, To ja też pozdrawiam osoby nie widzące swoich wad, a wytykające innym te wady Warto s
To ja też pozdrawiam osoby nie widzące swoich wad, a wytykające innym te wady Warto spojrzeć wpierw na siebie.
-
✮ Krystian6076 przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Informuje, iż wyniki miesięczne z kuriera muszą zostać zrestartowane. Będą one zalicz
Informuje, iż wyniki miesięczne z kuriera muszą zostać zrestartowane. Będą one zaliczane od nowej wersji pracy, czyli prawdopodobnie od jutra. Więcej informacji postaram się opublikować później w artykułach.