Skocz do zawartości

Kubcio.

Gracz
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kubcio.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nick funkcjonariusza: kzedo Data i godzina zdarzenia: 2022-09-18 15-26-41 Pełen opis sytuacji:Jechałem drogą do spawnu, obok którego stali Panowie z sapd nie wiem, co oni tam robili, ale byli tam i przez swoją obecność przyciągali graczy, powodując tym samym blokowanie, jak widać, ruchu i drogi. W dodatku nic z tym nie próbowali zrobić. I przez to, że droga była zablokowana zrobił się wypadek, taki, jak widać, na filmie po tym, jak uderzyłem w samochód i wyleciałem w powietrze funkcjonariusz o nicku kzedo zaczął do mnie strzelać tym samym, zabijając mnie i uszkadzając 2 opony w aucie którym jechałem. Gdy wróciłem się spytać, dlaczego to zrobił to wysłał tylko pytajnik co oznacza, że nie wiedział, o co chodzi. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/ZGtvfTu
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nick: LiX16 Imię: Jakub Wiek: 16 Ilość godzin przegranych na serwerze: 335 Ilość LP: 2765 Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz go akceptujesz?: Oczywiście Posiadasz Discord'a?: LiX16#9625 Coś od siebie: Lubię kabanosy
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Kubcio.

    KONKURS NA 50.000PLN!

    Ez @P_E_R_E_K @o0NataN
  10. Twój nick: Had3S Nick osoby oskarżonej: Susekk Powód napisania skargi: Pojechałem na kuriera zauważyłem że pracownicy SARA sprawdzają opłacenie za parking więc pojechałem pod most i poszedłem do bankomatu żeby wziąć pieniądze na opłacenie parkingu ale pracownik @Susekk wziął mój pojazd i odjechał nic nie napisał i nie zaczekał chociaż paru minut. Dowody: 1.https://www.youtube.com/watch?v=PfyUl4BPic4 2.https://www.youtube.com/watch?v=cZDNaNrNCmg
  11. Kubcio.

    Premier 1.6

    Treść wątku: Model: Premier ID: 70310 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 6248,8km Dodatki: felgi (1076), tablica rejestracyjna, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości Cena: Offki Coś od siebie: Fajne autko SS’y:
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Kubcio.

    lock

    najlepszego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin