Skocz do zawartości

hoopak

Zasłużony
  • Postów

    3 996
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    47
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana hoopak w dniu 30 Sierpnia 2021

Użytkownicy przyznają hoopak punkty reputacji!

O hoopak

  • Urodziny 28 Lutego

W świecie gry

  • ID konta gracza 19140
  • Nick hoopak
  • Data rejestracji 2015-09-24 19:00:45
  • Ostatnio widziany 2021-10-03 11:40:34
  • Łączny czas gry 1727 godz. 00 min.
  • Organizacja Olimp
  • ➜ Ranga Starszy Alkoholik
  • Frakcja SA Medical Department
  • ➜ Ranga Profesor Nauk Medycznych ★
  • Respekt
    288
    Life Points
    7924
    Punkty karne
    735

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

133 038 wyświetleń profilu

Osiągnięcia hoopak

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje hoopak

  1. Nie ma to jak wywalanie z samd z 'powrót tylko przez rekrutację' ludzi, którzy naprawdę się dla tej frakcji przysłużyli i kiedyś ją tworzyli. @TheKruzii, @Janusz_Barton, @Kasztan* - chyba czas usiąść sobie na ławeczce emerytów... Z resztą - ja już dawno siedzę, miejsce dla Was gotowe. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Shiruu
    3. concamatrix

      concamatrix

      Pospolita ławeczka z ranczo.

    4. rekin.rw

      rekin.rw

      Żałosne że osoby które mają obecnie zarząd mają po 16lat i można powiedzieć zerowe doświadczenie bo nikt nie potrafi odróżnić dróg oddechowych. Śmieszne

    5. SP.

      SP.

      Zostali wydaleni na własną prośbę kasztan już któryś raz bo był mało aktywny. Już został ostatnim razem wywalony za minusy dostał kolejna szansę ktorą olał. I dalej miał gdzieś frakcje. Kruzii przez dwa miesiące nie dawał oznak życia... Janusz miał wywalone we frakcje kilka razy miał rozmowę nic to nie dawało. Skoro nie chciało im się grać czemu nie odeszli na ten czas albo po co wracali skoro i tak nie grali. Kasztan wrócił gdzie daliśmy mu szansę za zasługi i to olał. Ja rozumiem, że kiedyś zrobili sporo ale obecnie sporo się zmieniło. Mimo, że ich lubię staram się być obiektywny. Za nic nie dostali lotki. Przy kruzim usunę dopisek z powrotem aby dostał szansę powrotu. Ale kasztan doskonale wiedział, po poprzednim wydaleniu, że ma ostatnią szansę. Zapraszam ciebie serdecznie na mm. Pogadamy jak kiedyś i wyjaśnię ci co i jak dokładnie. Fakt szkoda chłopaków ale nie możemy faworyzować ich ciągle.

    6. hoopak

      hoopak

      @SP. Nie pogadamy, ja jestem emerytem patrzącym z ławeczki. Całkiem mi tu wygodnie i nie chce mi się wracać :). No i nie mam mumble... Myślę, że przynajmniej część chłopaków do mnie dołączy :). Swoją drogą ciekawa zależność, że lecą głównie dorośli ludzie z obowiązkami.

      @rekin.rw akurat drogi oddechowe to trudny temat, też nie zawsze umiem je udrożnić. No, ale to kwestia jeszcze kilku lat doświadczenia :).

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin