Skocz do zawartości

Marsherox

Gracz
  • Postów

    100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Stilker za aktualizację statusu, Co tam jak tam   
    Co tam jak tam
  2. 4Love
    Marsherox przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Komedia - Czy Horror -   
    Co byś wolał?
    Komedia - 
    Czy
    Horror - 
  3. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od D4mianQ za aktualizację statusu, Tak co jakiś czas sobie tutaj wracam i myślę sobię "Jakie to dziwne że tak po prostu   
    Tak co jakiś czas sobie tutaj wracam i myślę sobię "Jakie to dziwne że tak po prostu odszedłeś i od tak cię nie ma". 
  4. 4Sad
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Szotowiec za aktualizację statusu, Chyba wracam   
    Chyba wracam
  5. 4Sad
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Szotowiec za aktualizację statusu, Chyba wracam   
    Chyba wracam
  6. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od D4mianQ za aktualizację statusu, Tak co jakiś czas sobie tutaj wracam i myślę sobię "Jakie to dziwne że tak po prostu   
    Tak co jakiś czas sobie tutaj wracam i myślę sobię "Jakie to dziwne że tak po prostu odszedłeś i od tak cię nie ma". 
  7. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od D4mianQ za aktualizację statusu, Tak co jakiś czas sobie tutaj wracam i myślę sobię "Jakie to dziwne że tak po prostu   
    Tak co jakiś czas sobie tutaj wracam i myślę sobię "Jakie to dziwne że tak po prostu odszedłeś i od tak cię nie ma". 
  8. 4Love
    Marsherox przyznał(a) reputację dla Erti* za aktualizację statusu, Co ja mogę rzec... to tyle z mojej przygody na 4life. Spędziłem tutaj 2500h i nie żał   
    Co ja mogę rzec... to tyle z mojej przygody na 4life. Spędziłem tutaj 2500h i nie żałuję ani minuty. Poznałem w ciul zarąbistych ludzi i spędziłem z nimi wiele godzin na MM, DC bądź po prostu na serwerze. Chciałbym wszystkim podziękować za ten czas, w pierwszej kolejności osobom takim jak: @Komornik_Maciek @KlasycznyFilip @HomiK* @Wiktoria.Bungee @Milas @Dzinold*Których poznałem przypadkiem na serwerze, a teraz z czystym sumieniem mogę ich nazwać przyjaciółmi, nie tylko na 4life, ale i w życiu prywatnym. Podziękowania należą się też osobom takim jak: @xsiunc @D4mianQ   @Bl4ck11.^ @Greem @Pomarancza @kacpi22545 @Marsherox @Akselek @Gercio @Gercio @im8yearsold @wojtiTM @WujekPiotrus @NoVoQ @Dani3L0 @grubyyo @Freszu1 @Sn3jku @Yodus @KierowcaTocki @glowka336 @Kalafior* @GB59 @Kamilube @Jxchu @AdmineQQ @Michal220 @Ciasioo  @Matro.ATC @Snorlax* @KubaX @Serg* @Mai @Killekowski @kondziolek @damianek657  @pepsiak01 @p3gani @Atryk. @Wr77zeR* @Lumbago  @.Mich4U @hjpr  @PolskaWedka @lotus2 @WhitePL @Rafi115 @Laykxs  @Nels0n  @hykio  @dwayneee  @fizu. @Huzzi @Venomus @Dyndylihno @_TVARDYYY_ @.Dejw. @WielkiChop @Jerry* @Janusz* @Kurzi @Rotator* @Polixon @LUVR  @ahabyy Dziękuję wam za czas spędzony na duty SAFD, jak i SAAF, a także poza służbą. Co do ciebie @Argen chciałbym podziękować za propozycję napisania apelacji za parę miesięcy, ale jednak nie skorzystam, z racji że za parę miesięcy średnio będę miał czas na rozgrywkę. Jeżeli moja wypowiedź, którą napisałem do jednego z członków SAFD, faktycznie cię uraziła, to cię przepraszam i chciałbym zapewnić, iż została ona napisana w 100% w formie żartu, z racji mojej niecierpliwości, gdyż zależało mi na rozgrywce na serwerze. Mimo że pozbawiłeś mnie możliwości gry (podkreślę, że słusznie), mimo tej sytuacji życzę tobie, jak i wszystkim osobom oznaczonym oraz wszystkim, o których zapomniałem w mojej wypowiedzi, powodzenia w dalszej rozgrywce na 4life, jak i w życiu prywatnym. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób liczyli na mój powrót na serwer, ale niestety taki moment nie nastąpi. Nie zobaczycie mnie też na innych pseudolach, bo z mojej perspektywy 4life nie ma żadnej wartej uwagi konkurencji. Dodatkowo chciałbym dodać, że zarząd SAFD nie do końca uczciwie się zachowuje względem KSF i RCON, gdyż kłamią im w żywe oczy. Tutaj zostawię potwierdzenia od aktualnych oraz byłych członków SAFD, zarówno postawionych na kluczowych stanowiskach, jak i zwykłych szeregowych. Jeżeli ktoś się zainteresuje tą sprawą, to w wiadomości prywatnej na DC lub forum chętnie podeślę nieocenzurowane wiadomości, aby zweryfikować, że te osoby faktycznie były lub są we frakcji. https://imgur.com/a/UVNK84C  i zastanawia mnie czy zachowanie Vlidera SAFD jest godne podziwu? https://imgur.com/a/AQVlzLF pozostawie te decyzje administracji i innym. może ktos sie sprawą zainteresuje. Raz jeszcze dziekuje wszystkim i 3majcie sie  // Erti*
  9. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od D4mianQ za aktualizację statusu, Tak co jakiś czas sobie tutaj wracam i myślę sobię "Jakie to dziwne że tak po prostu   
    Tak co jakiś czas sobie tutaj wracam i myślę sobię "Jakie to dziwne że tak po prostu odszedłeś i od tak cię nie ma". 
  10. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Greyna.gg za aktualizację statusu, Zapraszamy do składania podań!   
    Zapraszamy do składania podań! 
     
     
  11. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Flaps_Operator za aktualizację statusu, No więc to chyba czas na powrót.   
    No więc to chyba czas na powrót.
  12. 4Fun
    Marsherox przyznał(a) reputację dla Byialy* za aktualizację statusu, Słyszeliście, że ma powstać nowa frakcja nawiązująca do wgranego modelu fotoradaru?   
    Słyszeliście, że ma powstać nowa frakcja nawiązująca do wgranego modelu fotoradaru? 
  13. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Symcio za aktualizację statusu, smacznego malowanego jajca (pisze teraz bo później zapomne)   
    smacznego malowanego jajca (pisze teraz bo później zapomne)
  14. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Symcio za aktualizację statusu, smacznego malowanego jajca (pisze teraz bo później zapomne)   
    smacznego malowanego jajca (pisze teraz bo później zapomne)
  15. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Symcio za aktualizację statusu, smacznego malowanego jajca (pisze teraz bo później zapomne)   
    smacznego malowanego jajca (pisze teraz bo później zapomne)
  16. 4Fun
    Marsherox otrzymał(a) reputację od dzik2k.WPL za aktualizację statusu, Powodzenia w rekrutacji do SAFD przyszli sikawkowi (zalecam naprawdę przeczytać regul   
    Powodzenia w rekrutacji do SAFD przyszli sikawkowi  
    (zalecam naprawdę przeczytać regulamin bo tam jest pewnie klucz który zwiększy wam szanse ) 
  17. 4Fun
    Marsherox otrzymał(a) reputację od dzik2k.WPL za aktualizację statusu, Powodzenia w rekrutacji do SAFD przyszli sikawkowi (zalecam naprawdę przeczytać regul   
    Powodzenia w rekrutacji do SAFD przyszli sikawkowi  
    (zalecam naprawdę przeczytać regulamin bo tam jest pewnie klucz który zwiększy wam szanse ) 
  18. 4Fun
    Marsherox otrzymał(a) reputację od dzik2k.WPL za aktualizację statusu, Powodzenia w rekrutacji do SAFD przyszli sikawkowi (zalecam naprawdę przeczytać regul   
    Powodzenia w rekrutacji do SAFD przyszli sikawkowi  
    (zalecam naprawdę przeczytać regulamin bo tam jest pewnie klucz który zwiększy wam szanse ) 
  19. 4Love
    Marsherox przyznał(a) reputację dla bialy.czarnuch za aktualizację statusu, kazdy sapd w dziecinstwie:   
    kazdy sapd w dziecinstwie: 
  20. 4Love
    Marsherox przyznał(a) reputację dla Ulgi za aktualizację statusu, Polecam   
    Polecam 
     
  21. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od Flaps_Operator za aktualizację statusu,   
  22. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od erorek. za aktualizację statusu, Po wszystkich innych bym się spodziewał ale ty i takie akcje? Wielki szeryf SAFD   
    Po wszystkich innych bym się spodziewał ale ty i takie akcje? Wielki szeryf SAFD
  23. 4Fun
    Marsherox przyznał(a) reputację dla ModerekTM za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n   
    Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.
  24. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od erorek. za aktualizację statusu, Po wszystkich innych bym się spodziewał ale ty i takie akcje? Wielki szeryf SAFD   
    Po wszystkich innych bym się spodziewał ale ty i takie akcje? Wielki szeryf SAFD
  25. 4Love
    Marsherox otrzymał(a) reputację od erorek. za aktualizację statusu, Po wszystkich innych bym się spodziewał ale ty i takie akcje? Wielki szeryf SAFD   
    Po wszystkich innych bym się spodziewał ale ty i takie akcje? Wielki szeryf SAFD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin