Skocz do zawartości

//mentos^

Gracz
  • Postów

    382
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez //mentos^

  1. Szkoda, że nie mogłem być, znajomi z giereczki mówili, że było fajnie. Jak zwykle w sedno!
  2. Byłem tylko na licytacji domków i średnio jestem zadowolony, zbyt dużo osób w budynku, przez co były okrutne lagi i ciężko było w ogóle cokolwiek licytować. Co do artykułu, w sedno
  3. Gatunek utworu: Hip-hop/rap Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu:
  4. Bardzo dziwna sprawa, biedna Pani Well, świetna robota
  5. Zlodziajeszek choinek, kto by pomyślał.... Dobrze opisane, dobra robota
  6. //mentos^

    Co byś wolał(a)?

    Ford Raptor Praca na magazynie czy praca na śmieciarce
  7. Pewnie to co na każdym offtopicu danego działu, tutaj pytania dot. nieruchomości, posiadłości
  8. Bardzo ciekawie ugryziony temat, artykuł wyjaśnił dlaczego magazyn został przeniesiony
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin