Skocz do zawartości

mediolann.

Gracz
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez mediolann.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Odpalasz mumble --> Opcje --> Konfiguracja --> Nakładka i tak spróbuj coś pogrzebać xd
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. @Nudzio. @CoherentShin75 @RzydTruflowyPL @Wener.kubica @KamQu @pizmaczek @progenxd
  6. Lamborghini Aventador LP 700-4 posiadać raczej nie posiadam bo nawet prawa jazdy nie mam XD
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. mediolann.

    Liczymy do 1000 v2

    Witam, stworzyłem drugą wersje liczenia do tysiąca iż owa pierwsza wersja została ukończona Ja zaczynam 1
  10. 5gr - dziś kliknęło już 4449 osób
  11. mediolann.

    S4

    No oczywiście że jest i będzie kontakt, jak odszedłem z serwera to nie znaczy ze z forum/facebook'a
  12. mediolann.

    S4

    Witam was, chciałbym was poinformować iż odchodzę z tego serwera, chciałbym wszystkim podziękować za te spędzone godziny na serwie, jak i na służbie, chciałbym równie podziękować Administracji za te wszystkie wykonane raporty które pisałem. @CoherentShin75 Dzięki za te minutki na s1 @Nudzio. Ahh, co tu za wiele opowiadać, no beka i tyle xd @ZabijamBoMoge Również jesteś ty, dzięki za to nabijanie się ze mną i innymi @TheGodOfDevil powodzenia we frakcji ty nerwusie Życzę wszystkim powodzenia na serwerze, dużo kaski, fajne autka, samoloty. Może kiedyś wróce, cześć! Pozdrawiam: @CoherentShin75 @Nudzio. @ZabijamBoMoge @TheGodOfDevil @HalfDeaD @Fus1oN @Martusiaaa @Suchy2132 @DreeY @Placuszek @Kristofek @M4TT. @Marcepand @Dony @Artizo @Ryju @Fabian.. @Michoxd
  13. odwalacz, jutuber, ten co ma infka
  14. Kiedy wyjeżdżałem z przecho miał mute a tak to nic xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin