Witam was, chciałbym was poinformować iż odchodzę z tego serwera, chciałbym wszystkim podziękować za te spędzone godziny na serwie, jak i na służbie, chciałbym równie podziękować Administracji za te wszystkie wykonane raporty które pisałem. @CoherentShin75 Dzięki za te minutki na s1
@Nudzio. Ahh, co tu za wiele opowiadać, no beka i tyle xd
@ZabijamBoMoge Również jesteś ty, dzięki za to nabijanie się ze mną i innymi @TheGodOfDevil powodzenia we frakcji ty nerwusie
Życzę wszystkim powodzenia na serwerze, dużo kaski, fajne autka, samoloty.
Może kiedyś wróce, cześć!
Pozdrawiam: @CoherentShin75 @Nudzio. @ZabijamBoMoge @TheGodOfDevil @HalfDeaD @Fus1oN @Martusiaaa @Suchy2132 @DreeY @Placuszek @Kristofek @M4TT. @Marcepand @Dony @Artizo @Ryju @Fabian.. @Michoxd